дикі і дорогоцінного

Шлях назад, коли я читав наклейку на бампер, який сказав “Життя не репетиція – це він” … щось у цьому напрямку, і він застряг зі мною. З самого початку я знав, що я не хочу витрачати свій час, що я хотів, що я зробив, щоб мати сенс і змінити світ у своїй окремішність. Мені пощастило, достатньо тепер, щоб мати таку можливість, і частина моїх можливостей є для керівництва інших до їх.

Ви унікальні, в усьому творінні, тому що немає жодної людини так само, як ви. Так, так … все … Люди реакції на цю заяву, які варіюються від соромилися недовірливо до апатичні і не зобов’язують. Але коли людина розуміє, що у них є влада, щоб бути / робити / є щось, що не може існувати в будь-який інший спосіб без них, то, що людина починає розуміти, як священне їх життя кожен день.

При тому, що “лампочка” удари момент, людина назавжди змінилася. Усвідомлення того, що сьогодні прямо тут, прямо зараз, те, що конкретна людина є єдиною особою, відповідальною за стан їхнього життя, і що їх Дух обрав, щоб виразити себе в цьому житті, в цьому тілі, в цій обставині і для конкретних уроки і конкретної мети … ну, це усвідомлення стає переломним моментом момент їхнього життя. Вони більше не витрачати час на більш низьку вібрацію діяльності, відволікаючі фактори, дрібниці … іншими словами, дрібниці. Це просто не має значення.

Один з моїх клієнтів був її прорив момент якраз в останні 24 години. Вона є, за загальним визнанням, в даний час в скрутному становищі з нею шлюб, кар’єра, фінанси, що стоять перед її минулим, приймаючи її подарунками – Ви називаєте це, і вона значною мірою була зіткнутися з цим на минулого тижня. У той мужність, роблять серйозний криза, вона почала розуміти велику мету всієї цієї темряви, яка проявляється в її житті. Вона бачила, що, знаючи цю темряву так тісно, ​​вона знаходиться в унікальному становищі, щоб допомогти іншим людям отримати через свої темні ночі душі. Вона побачила, що її чутливість емпатії позиціонує її однозначно працювати з іншими людьми, для яких тонка завіса, щоб допомогти їм бути в цій людині, складному світі. І вона побачила, що її метою є настільки важливою, що вона не може дозволити випробувань в її сучасному світі її утримати. У неї була “лампочка” момент таким чином, що темрява, яка була більше немає. Тепер вона знає, що вона робить зі своєї дикої і дорогоцінне життя. Що ще більш важливо, вона рухається вперед в обіймах її дух.

Якщо у вас не було вашого переломний момент “лампочку” момент, і все ж не знаю, що ви робите з вашим єдиним диким і дорогоцінної життя, пора. Прямо зараз.

3 речі, які ви можете зробити сьогодні:
1) Подивіться на своє навколишнє середовище. Ваше оточення все навколо вас – фізичний простір, відносини, думки, ідеї, книги ви читаєте, фільми, які ви дивіться. Ваша середу вашого зовнішнього тіла, і є відображенням вашого внутрішнього світу. Якщо вам не подобається, що ви бачите, або якщо є щось, що ти уникаєш, ваш дух, ймовірно, застійні (кращому випадку) або вмирає (в гіршому випадку). Ваше оточення ваше дзеркало, і повинно бути видалено, адресований, виправити. Зрештою, якщо у вас є хворий риби, ви ставитеся до риби або ви ставитеся до води?

2) Розглянемо ваші цінності. Це простий, але висвітлює вправи. Запишіть, що ви цінуєте в собі і своєму світі. Прагніть до першій десятці, і, коли вони у вас є, на лівій стороні вашого списку, ранжувати їх в 1 – 10 пріоритетних порядку важливості (один з них найважливіший). Коли ви закінчите, що, взяти невелику перерву і повернутися до цього списку. Тепер, на правій стороні, кількість їх у порядку, як вони насправді з’являється у вашому світі. Нарешті, подивимося на відмінності. Наприклад, якщо у вас найбільшу цінність любові, як пріоритет номер один, але він показує, як реальна вартість десять, у вас є питання вирівнювання. Або у вас є різні цінності та пріоритети, ніж ви вірите, або у вас є можливість створити більше того, що ви хочете у вашому світі.

3) Подивіться на свої пристрасті. Що змушує вас відчувати себе живим? Що ви отримуєте, найбільше хвилює? Що змушує вас анімовані, коли ви говорите з кимось іншим? Що б ви зробили, навіть якщо ви не платили за це? Що таке у вашій уяві, що ви хотіли б зробити, якби гроші не були проблеми? Я прочитав інший онлайн історія, яка обійшла в електронній пошті – те, про хлопця, який виріс у рибальському селі збирається отримати освіту і працювати свій шлях в роботу, щоб він міг дозволити собі витрачати весь свій час риболовлі. Не має сенсу робити все, що бігає, чи не так? Подивіться, що викликає ваш дух і зробити більше.

Це ваш дикий і дорогоцінне життя. Ніхто інший не може, і вони не повинні, жити для вас. Зробити це блискучим і яскравим і саме те, що ви хочете – просто зараз.