доданої вартості і підправити інвестицій в нерухомість

Коли ви шукаєте нижче ринкової вартості угод на ринку нерухомості, то, як правило, два варіанти на вибір. Ви можете інвестувати в проблемних властивостей, які повинні працювати або ви можете купити дешево в часі-мотивованих продавців.

З цих двох, час мотивовані продавці, як правило, найкращий варіант для інвесторів у нерухомість. При правильній техніці, ви можете більше впливу, скільки ви платите за майно і зберегти вражаючі 30% в ціні.

В обох випадках ви можете зробити потенційну прибуток, що може піти прямо назад у вашому інвестицій в нерухомість.

Щоб збільшити доходи від оренди є кілька речей, які ви повинні в, перш ніж покласти орендоване майно назад на ринок. Дайте вашій власності у розбудові залучити нових орендарів.

Масштаби цієї роботи залежатиме від стану вашої власності. Більшість просто потребують ретельного чисте і нове облизування фарби, але деяким потрібно більше.

Ваша десятку областей для очищення, ремонту або заміни

Перед тим, як захопитися і копіювати все, просто зупинитися і послухати на мить. Є дешевші альтернативи поліпшенню вашого майно, яке не буде коштувати вам дуже дорого.

Слідуючи цьому простому планом, ви можете заощадити гроші і перетворити вашу власність в оренду притулком власності.

Спочатку спробуйте очищення. Якщо це не працює, спробуйте відновити * проблема пункт, і якщо це все ще не працює, то замініть його через шановну компанію. Це так просто.

Тепер у вас є ви плануєте на місці, тепер питання в тому: з чого ж почати в першу чергу?

Зовнішні двері-при необхідності замінити або просто перефарбувати з латексом напівглянцева фарба емаль і обробка з водонепроникним покриттям.
Windows, перевірте рами, скла і замки. Інвестуючи в замки ваші мешканці будуть почувати себе в безпеці у вашій власності і цінуємо Вас як орендодавця.
Міжкімнатні двері – за аналогією з зовнішніх дверей використовувати латексні напівглянцева емаль. Тримайте вибір кольору нейтральні, або, зберігаючи природний вигляд дерева (якщо він раніше не був пофарбований) або за допомогою білого кольору і антикварні.
Кухонні шафи – це не обов’язково означає, що вам потрібна нова кухня. Але, щоб зробити Ваш інвестицій в нерухомість робіт, ретельно чистите кухню, ремонт шаф і перефарбувати стіни. Один дешевий порада полягає у використанні клей наклейки плитки, щоб прикрити стародавньої конструкції плитки.
Внутрішнє освітлення-проста робота, але полегшує роботу пізніше з ваших орендарів.
Сантехніка – щоб досягти свого потенціалу оренди Всі ваші світильники повинні працювати, так що ви можете ефективно продати майно, щоб ваші майбутні мешканці з легкістю.
Ми рекомендуємо, якщо у вас немає часу або знань, щоб зробити ці ремонти, найняти професіонала. Це може коштувати вам гроші на початковому етапі, але в довгостроковій перспективі економія варто. Переконайтеся, що ви перевірити раковини, ванна, душ і крани
Системи опалення та охолодження
Підлога – якщо ви вирішили інвестувати в зубожілому власності, навести блиск на підлогу може дати вашій власності домашню зовнішній вигляд. Ваші орендарі гідно оцінять це додаткова функція комфорту.
Інтер’єрна фарба – тримати ваші кольори нейтральні. Це збільшує привабливість майна та дозволяє вашому орендарю, щоб подивитися властивості з ясним розумом. Це дивно, як часто яскраві кольори можуть впливати на рішення орендаря не запропонуєте ціну.
Дахів, ринв і шляхів – потрібно ваше майно має бути безпечним, тому, якщо ви помітили можливих майбутніх проблем, приборкати це зараз і роблять величезну економію.

* Якщо це не ваша область знань, інвестувати в професійну. Це заощадить вам витрати на виправлення помилок пізніше.

Найбільш важливим моментом всіх не захопитися, коли підправити власності. Так, це важливо, щоб створити правильне враження на ваших майбутніх мешканців, але ви повинні бути обережні, не проводите з непотрібних функцій.

При правильному штрихи, ви можете прагнути до верхньої квартили ваших доходів від оренди і зробити ваші інвестиції в нерухомість мрія орендаря. До того ж ви можете зробити це, не скорочуючи занадто багато у вашій прибутку 30%.

Так що не поспішайте, щоб оцінити те, що робочі місця дійсно потрібно робити, і зробити економію від вашого бюджету.