допомогою Paypal на Ebay

PayPal і eBay були створені одне для одного – і тепер, коли власний PayPal eBay, використовуючи їх разом, стає ще простіше.

що таке PayPal?

Люди з PayPal рахунків можуть надсилати один одному гроші надійно онлайн. Ви можете покласти гроші на рахунок PayPal з банківського рахунку або кредитної картки, і вивести гроші на ваш банківський рахунок. Це є найбільш поширеним способом оплати на eBay, а також перебуваючи в широке використання на решті частини Інтернету.

відкриття рахунку PayPal.

Це дуже легко отримати PayPal рахунку. Просто зайдіть на www.paypal.com і натисніть кнопку “Зареєструватися” посиланню. Як покупець, ви повинні отримати особистий рахунок – ви завжди зможете перейти пізніше, якщо ви вирішили почати продажі. Тоді все що вам потрібно зробити, це ввести вашу адресу, номер телефону та адресу електронної пошти, і створити пароль і два секретних питання. Ви будете отримувати електронною поштою підтвердження, і потім ви зробили!

Якщо ви хочете внести гроші на рахунок зараз, то вам необхідно зареєструватися кредитної або дебетової карти або банківські дані, і якщо ви хочете, щоб забрати гроші, то вам необхідно зареєструвати свої банківські реквізити. Там немає необхідності робити що-небудь подібне тільки все ж, все ж.

електронними платіжними системами.

Оплата за допомогою PayPal дуже просто. Коли ви виграли аукціон і натисніть кнопку “Сплатити зараз”, Вам буде наданий список способів оплати Продавець приймає. Ви завжди повинні перевірити, що продавець приймає перш ніж ви запропонуєте, так як є ще деякі продавці, які не займе PayPal. Якщо продавець не приймає PayPal, то він і буде обраний для вас на сторінці оплати.

Тепер потрібно просто натиснути «Далі», введіть свій PayPal ім’я користувача, пароль і підтвердіть суму, яку Ви хочете оплатити. У перший раз ви платите з PayPal вам необхідно ввести дані вашої карти або банківського рахунку, але після цього він буде пам’ятати для вас.

стає все перевірити.

Ви, можливо, помітили, що є межа того, скільки грошей ви можете надіслати або отримати гроші по PayPal перш ніж ви повинні бути перевірені. Перевірка складається з двох кроків. По-перше, PayPal депозит деякі дуже невеликі суми грошей на ваш банківський рахунок, і ви повинні сказати їм, скільки вони на зберігання. По-друге, вони повинні вам подзвонити, щоб підтвердити вашу адресу і номер телефону. Як тільки ви це зробите, всі обмеження на Ваш рахунок буде знято. Увійти в paypal.com і натисніть на кнопку “Пройти перевірку для більш докладної інформації.

У той час як ви звернули на ваші запитання, то, що ви, можливо, не зрозумів, в тому, що іноді eBay пропонує знижку купонів. Але там, де ви їх берете? Наступна електронна пошта говорить вам про це.

Про автора