дослідження ринку, перш ніж купувати франшизу

При інвестуванні в франшизу життєво важливо, щоб ви проводите ретельне дослідження, перш ніж зробити свої гроші кожному франчайзингу можливість. Важливо, що ви вважаєте, на ринку як на місцевому та національному рівні, а також дивлячись на якості особистості франшизи. Роблячи це дослідження означає, що коли ви робите інвестиції ви можете зробити це з повною упевненістю, що ви робите правильний вибір.

Перше, що потрібно розглянути, є ринкових тенденцій на національному рівні, і як ці тенденції можуть вплинути на франшизу, в якій ви хочете інвестувати. Нинішня глобальна кредитна криза та економічний спад, очевидно, було величезний вплив на бізнес Великобританії. Перш ніж інвестувати, ви повинні бути впевнені, що серія має хороші шанси на конях через рецесію, не будучи надто постраждала. Підприємства, в яких попит, імовірно, залишиться постійним чітко пропонують більш привабливою для інвестицій. Інші можливі національні тенденції, щоб розглянути рух до нової продукції або технології і зміни до законів, такі як оподаткування.

Розглянувши національні тенденції ви повинні потім подивитися на тенденції в більш локальному рівні. Для будь-якої області, яку ви плануєте інвестувати це може бути корисно подивитися на свої поточні економічні перспективи. Наприклад це область багатих одного або у нього є високий рівень безробіття? Крім того, тільки тому, що продукт або послуга широко поширена в одному районі країни це не обов’язково означає, що він буде користуватися популярністю в іншому місці. Роблячи місцевих досліджень гарантує, що ви усвідомлюєте можливі проблеми на ранній стадії.

Заключна частина ваших досліджень повинні бути дивитися в глибину, на франшизу, в якій ви плануєте інвестувати. Очевидно, ви повинні бути впевнені, що франшиза добре працює і є життєздатним в довгостроковій перспективі. Питання ви можете запитати себе, скільки магазинів зовсім франчайзера є, як багато хто з них були відкриті в останні 12 місяців і має магазини були закриті в останній час.