досягнення вашої партнерської цільової аудиторії

Важливим фактором для успішного Інтернет-маркетингу стає знати, хто ваша цільова аудиторія, і як до них дістатися. Щоб визначити, які типи клієнтів, яких ви намагаєтеся досягти ви повинні задати собі наступні питання:

• Який віковій групі ви намагаєтеся продати?
• Ви продаєте до конкретної етнічної групи або статі?
• Чи буде більшість ваших клієнтів бути заміжні або самотні?
• Як швидко буде самим підключення до Інтернету може бути?
• Чи будете ви цільових клієнтів, які мають дітей?
• Який рівень освіти більшості ваші клієнти?
• Де більшість ваших клієнти?
• Чи будуть ваші клієнти є конкретні хобі?

Чим більше ви знаєте про своїх клієнтів легше буде придумати маркетинговий план. Ви також зможете розробити сайт, який є привабливим для них. Найбільша перевага маркетингу в Інтернеті є те, що вона дозволяє зосередити увагу на конкретних клієнтів.

призначені для різних типів клієнтів

Партнерський маркетинг в Інтернеті так само, як маркетинг в іншому місці. Є певні продукти, кольору, теми та жаргону, які звернуться до деяким клієнтам більше, ніж інші. Коли ви знаєте, типу клієнта ви орієнтуєтеся ви можете задовольнити свої потреби, так що ви можете захопити їх увагу. При використанні деяких функцій, які приваблюють клієнтів на ваш сайт у вас є можливість отримати не тільки свою увагу, але і лояльність і довіра. Наприклад, дослідження показують, що більшість жінок-покупців, щоб заощадити гроші і час. Більше 80% покупок в будинку впливає якимось чином на жінок. Крім того, ці ж дослідження показують, що жінки хотіли б мати можливість порівняти витрати легко і швидко, не отримуючи будь-якого тиску продажів. В основному це означає, що якщо ви намагаєтеся цільових клієнтів жіночої статі, речі, які ви повинні мати на увазі, включають (1) дає їм відчуття комфорту і спільноти, (2) Нехай ваш сайт справу з повсякденними проблемами, і (3) зосередити на освіту, охорону здоров’я, і ​​сім’ю.

отримати слово

Виконуючи які-небудь інноваційні та творчі онлайн, а також з використанням новітніх технологій, як правило, щоб привернути увагу. Наприклад, шляхом додавання анімації, Flash, або навіть фотографія може створити шум про продукт або послугу, які ви продаєте. Так само, як електронна пошта, яка містить дивні жарти і картинки, отримує направлятися по всьому світу, так що теж може ваше маркетингове повідомлення обходити. Придумайте маркетингове повідомлення, а потім направити його сім’ї, друзів і всіх, ви знаєте.

У будь-який час ви можете попросіть когось, щоб переслати електронну пошту для інших, ви можете визначено отримати інформацію там про ваш сайт, і продукт або послугу ви продаєте. Одним з ключів до великої інтернет-маркетингу пам’ятати, що якість, а не кількість, має значення. Уникайте покупки списки адрес електронної пошти, але зосередитися на створенні власного з людьми, які дійсно зацікавлені в тому, що ви продаєте. Сьогодні інтернет-маркетингу не про те, скільки людей ви добираєтеся, щоб відвідати ваш сайт або скільки людей у ​​вашому списку. Інтернет-маркетинг це все про те, як люди реагують на ваш сайт і що це таке, що ви продаєте.

персоналізації вашого веб-сайту

Навіть якщо ви не продаєте товар або послугу, що для конкретної цільової аудиторії, ви повинні мати сайт, який є персоніфікованим. Наприклад, хоча Amazon продає продукти, які звертаються до цільової аудиторії всі вони досі вдалося створити персональну веб-сайту, який підходить кожного клієнта. Цей намір технології персоналізації.

Постарайтеся обмежити кількість продуктів або послуг, які ви пропонуєте своїм клієнтам. “Інформаційне перевантаження” є однією з найбільших проблем в Інтернеті. Якщо ви дасте вашим клієнтам занадто багато варіантів, вони будуть мати важкий час прийняття рішення. Ключ до уникнути інформаційного перевантаження не тільки організації, але переконавшись, що продукти і послуги спрямовані на ваших клієнтів.

Не робіть помилку, думаючи, що інтернет-маркетингу зупиняється, коли ви генерувати продажу. Ваші поточні клієнти є ідеальним способом для вас, щоб залучити нових клієнтів. Залучати клієнтів, від ваших клієнтів за допомогою маркетингових концепцій, таких як “порекомендувати другу” електронною поштою.

Помилка, що багато малого бізнесу в Інтернеті зробити це, щоб зосередитися тільки на саморекламу. Суть в тому, що клієнти не піклуються про вас. Вони дбають тільки про те, що це таке, що ви продаєте і що ви можете зробити для них. Коли хтось відвідує ваш сайт у вас є близько десяти секунд, щоб привернути їх увагу, перш ніж вони переходити до наступного сайту. Це означає, що у вас є десять секунд, щоб сказати цій людині, чому вони потребують вас, а не когось іншого. Головна сторінка вашого сайту повинна розповісти людям, чому ваш продукт або послугу якраз для них. Вона повинна включати інформацію про Вашу компанію і / або мають особистий біо про те, хто ви є.

Якщо ви не впевнені в тому, ваш сайт досягає потрібних людей, запитайте їх. Якщо ви надаєте щось цінне для людей, які відвідують ваш сайт, вони дадуть вам інформацію. Цінні речі включають в себе такі речі, як конкурси, ваучери та безкоштовні бонуси. Переконайтеся, що ви повідомили їм, що вони можуть довіряти вам в тому числі політику конфіденційності на ваш сайт, який стверджує, що ви не будете робити будь-яку особисту інформацію, яку вони дають вам з ким-небудь ще. Дотримуйтеся його і ніколи не продають на отриману інформацію. В іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку втратити або навіть зловживання їх довірою.

Як тільки Ви знаєте демографію ваших клієнтів ви будете знати, як провести свій маркетинговий бюджет. Ви можете зосередитися інтернет заохочення за цільовою маркетингової стратегії. Навіть якщо ви в кінцевому підсумку з меншою кількістю людей, які відвідують ваш сайт, цільові Інтернет-маркетингу є шлях.

використання банерної реклами

Одна помилка, що багато онлайн-бізнесу роблять використовують банерну рекламу досягти найбільшої кількості людей. Вашу увагу, коли мова йде про банерної реклами полягає в досягненні правильного типу людей на продукт або послугу, які ви продаєте. Одна справа мати на увазі, що, якщо у вас обмежений бюджет, ви повинні уникати покупки банерної реклами в цілому. Якщо у вас є великий бюджет, банерна реклама може бути великим для брендингу вашої компанії. Ви зможете вести переговори контрактів, які є довгостроковими з афілійованими веб-сайтів у вашій сфері бізнесу. Тим не менш, результати кліків маркетингу, як правило, низький, і це робить банери найменшими витратами ефективною з усіх онлайн маркетингу.

Якщо ви вирішите, що ви хочете купити банерну рекламу ви повинні зосередитися на поклавши їх на веб-сторінках, які є досить цілеспрямованими. Як правило, вони стають дешевше, тим більше цільових веб-сторінки. І дешевше оголошення більш економічно ефективними вони будуть.

Іншим способом, що можна орієнтувати розміщення вашого банера є впровадження їх у змісті веб-сторінки. Перш ніж придбати банер з’ясувати, що зміст адміністраторів веб-сайтів буде в тому числі на їх веб-сторінки, які можуть бути пов’язані з інтернет-бізнесом. Якщо сайт використовує інструмент добору ключових слів пошуку, запитаєте, що ваші рекламні банери з’являються, коли ключові слова, пов’язані з вашим продуктом або послугою набираються в пошукових системах, відвідувачів на сайт.

Постарайтеся розмістити ваші рекламні банери на веб-сторінку, яка так глибоко в сайті, як це можливо. Таким чином, ви будете досягнення людей, які дійсно шукаєте інформацію, яка відноситься до вашого бізнесу. Це відмінна стратегія для використання, якщо ви хочете отримати максимальну віддачу за інтернет-бюджету. Знову ж, якщо ваш бюджет для маркетингу є досить високим, ви хочете, щоб розмістити банерну рекламу на домашніх сторінках веб-сайтів, щоб ваш бренд досягає багатьох людей.

ключові слова

Один з найбільш економічно ефективних способів використання інтернет-маркетингового бюджету є використання ключових слів. Ви хочете, щоб ваші ключові слова, щоб бути настільки ж цілеспрямованою і конкретною. Завжди пам’ятайте, мета вашого бізнесу і використання ключових слів, які спонукають людей відвідувати ваш сайт. Перед тим, як почати використовувати ключові слова, які потрібно дивитися на зміст вашого сайту. Ви хочете, щоб використовувати ключові слова, які є ефективними для вашого бізнесу, що зміст і змушує людей повертатися до нього.