ділової етики управлінні ваші відносини з конкурентами

Як бізнес, ваші конкуренти щойно: конкурентів. Тим не менш, як ви ставитеся до ваших конкурентів можуть вплинути, як ваші клієнти і ЗМІ сприймають ваш бізнес, ваша етика і ваше дружелюбність. З цих причин, і багато іншого, важливо, що ви гарненько подумайте, як ви будете діяти з вашими конкурентами. У цій статті ми дати вказівки про те, як ви можете мати хороші відносини з конкуруючих між собою підприємств, обмежуючи при цьому вплив це матиме на успіх вашого бізнесу. Коли клієнти бачать у вас сильні етики в тому, як ви справляєтеся з вашими конкурентами, вони будуть знати напевно, що ви будете звертатися з ними правильно.

Вітаю їх успіху

Коли конкуруючі бізнес робить щось добре, ви повинні бути готові сказати про це. Якщо, наприклад, конкуруючої компанії вдалося завоювати велику тягу, ніж ви, то ви повинні вказати, що вони зробили дійсно добре, і хороший бізнес, у той же час вказують на переваги вашого бізнесу може запропонувати, що ваші конкуренти не можуть . Це гарна демонстрація сильної етики у вашому бізнесі, і, безсумнівно, залишить позитивне враження.

рекомендую бізнесу їх шляху

Якщо ви і ваші конкуренти в змозі орієнтуватися на різні категорії клієнтів, то чому б не рекомендував їх, коли ви не можете запропонувати послугу певного клієнта? Це дозволить вам добре виглядати, і вони можуть також бути в змозі зробити те ж саме для вас у відповідь. Зрештою, ви обидва будете в підсумку більше бізнесу в результаті.

продажів і маркетингових стратегій

Коли справа доходить до продажу та маркетинг, це може бути привабливим, щоб вказати на негативні аспекти ваших конкурентів. І в деяких випадках, це може бути невід’ємною частиною закриття продажу. Однак, замість того, щоб критикувати ваших конкурентів, чому б не відзначити як позитивні, так і негативні моменти їх служби? Такі, як: «Так, ви праві, компанія може запропонувати нижчі ціни, ніж ми. Для клієнтів, які більш чутливі до цін, і це 100% до часу не є істотним, вони можуть бути чудовим рішенням. Ми обслуговуємо більше ІТ-залежних організацій і використовувати 3 рази більше інженерів, на одного клієнта. Компанія також використовувати зарубіжні колл-центр, який є відмінним способом, щоб знизити витрати і забезпечити більш ефективне обслуговування, але ми вважаємо за краще призначати кожного клієнта персональним менеджером “.

Тим не менш, в деяких випадках ваші конкуренти не можуть забезпечити хороший сервіс. У цьому випадку, ви повинні бути максимально ввічливими і тактовними про ваших конкурентів, наскільки можливо. Ви повинні також цитують джерела, такі як статті і висвітлення в ЗМІ, які доповнюють вашу точку. Вказавши будь-які негативні моменти, Ви могли б також побажати, щоб пояснити, як компанія реагує на питання, які ви підняли. Це покаже певний рівень об’єктивності з вашого боку і покаже, що ваш бізнес має сильну етику і готовий оцінити проблеми ваших конкурентів.

не кусаються

Коли спортсмен каже негативно про вашому бізнесі, це може бути важко знати, що робити. Особливо, коли ви хочете, щоб ваш бізнес, здається, доброзичливе та уважне ділової етики. Хоча і це важливо, щоб відповісти на будь-які питання в суглобовий шлях, ви повинні не вплутуватися в будь-якому око за око. Це допоможе вашому бізнесу зберегти свою репутацію недоторканими.