емоційна оцінка інтелекту є життєво важливим для коучингу для керівників навчальних закладів

Керівники шкіл повинні бути емоційним інтелектом вести шкіл успішно. Ми знаємо, що емоційний інтелект диски успіху в діловому світі і в нашому особистому житті з сім’єю і друзями. Враховуючи, що школи, безсумнівно, одним з найбільш емоційно складних інститутів лиця землі, випливає, що керівники шкіл повинні бути емоційним інтелектом, щоб ефективно керувати.

Коучинг лідерів без оцінки емоційного інтелекту, рушійна сила успіху або його відсутності, залишає на важливу інформацію.

Коротенько, емоційний інтелект є органом дослідження і багатий проспект самодослідження і розвитку, який неухильно росте у популярності, оскільки вона була введена в 1980 році. EQ-I (Емоційна Інвентаризація приватне), один з найбільш шанованих оцінки в цій області, є потужним інструментом для поліпшення емоційної обізнаності та розвиток лідерських якостей. Він вимірює п’ять компонентів емоційного інтелекту: Внутріособистісний, міжособистісний, адаптивність, управління стресом і загального настрою.

Одна з чудових характеристик емоційного інтелекту є його гнучкість. Внутріособистісний компонента, наприклад, складається з самостійної Regard, емоційний самосвідомість, впевненість у собі, незалежності та самореалізації. Ми можемо змінити все це. Ми можемо вибрати бути більш наполегливими, менш незалежних і так далі.

Однак, перш ніж ми зможемо визначити, чи є ми покращуємо, ми повинні оцінити наші поточний стан справ встановити базові. Ось де EQ-я вступає в гру. Це забезпечує всебічне і цілеспрямоване оцінки емоційного інтелекту лідера в п’яти областях, згаданих вище компонентів.

Оцінка це тільки початок. Реальна робота в тренерському відносини, щоб визначити, які області потребують поліпшення, для визначення цілей і з’ясувати, як для досягнення цих цілей, а насправді зробити значимі зміни, що люди визнають і цінують.

Зміна важко. Ми істоти звички.

Але зміна не є неможливим, і ми можемо розробити нові звички. Будучи істотами звички палиця з двома кінцями. Лідери можуть розвивати емоційно інтелектуальних способів бути і така поведінка може стати звичкою. Але рідко ми змінити наші звички без допомоги.

Ефективний коучинг допоможе керівникам навчальних закладів поліпшити свій емоційний інтелект і стати сильніше лідерів. Студенти дізнаються більше. Вчителі будуть вчити краще.

Бізнес школи навчається. Коли керівники шкіл моделей і брати участь у процесі навчання, їх викладачів та студентів буде більше шансів зробити те ж саме. Враховуючи величезні переваги бути емоційним інтелектом, який набагато більше, ніж переваги бути когнітивно розумний, кожен керівник, вчитель і учень повинні бути на нетерпіння, розвивати свій емоційний інтелект.