емоційній стороні бізнесу

Чи ваші емоції заважають звуки бізнес-рішень?

Жінки, зокрема, дозволяють своїм емоціям стати на шляху здорового глузду бізнесу. У бізнесі це дуже необхідно, щоб бути аналітичні та логічні. Кожне рішення має зводяться до одного питання:

“Чи буде це добре чи погано для мого бізнесу?”

Суспільство розглядає жінок як виховання опікунам і багато були підняті, щоб відповідати цій моделі. Проблеми, які з цього, що жінки завжди стурбовані не зачепити почуття іншої людини. Вони відчувають себе зобов’язаними “бути хорошим” за допомогою ділової операції бізнес, навіть при тому, що гра не відповідає їх бізнес-моделі або зробити хороший фінансовий сенс.

Ви коли-небудь очікується, зробити дорогі покупки для вашого бізнесу, і ви пройти через це, хоча це було занадто дорого, через побоювання «не сподобалося?”

Ручка бізнесу швидко і ввічливо, з посмішкою, щоб уникнути конфронтації. Ваша перша реакція, щоб підтвердити замовлення. Тоді, в рамках бесіди, поясніть, чому ви не можете задовольнити прохання. Наприклад, у мене була відмінна можливість об’єднати зусилля з місцевою програмі теленовин. Їх дослідження було бездоганним що вказує на дуже велику кількість очікуваних хітів на мій сайт і виклики могли чинити, якщо б я, щоб підписатися на програму.

Після презентації, і прохання про $ 50000, я погодився, що це мало велике значення. Я тоді сказав: “Якщо ваша статистика правда, я повинен був би побудувати свою інфраструктуру, яка займе більше часу, ніж ваші короткі терміни дозволило зобов’язань”.

Я погодився з їх заяви і використовували свої власні слова, щоб показати помилку в своїх міркуваннях на швидке рішення. Цей метод дозволив мене вибачити себе від проекту і усунені образ.

Ви не можете дозволити собі купити від усіх. Ви повинні навчитися, щоб видалити емоційній стороні бізнесу і встановити реалістичні очікування інших. Занадто часто жінки турбуйтеся, якщо знайомий не купує; не торгуватиме посиланнями на веб-сайти, і не пропонуватиме рефералів. Вони відчувають, що це перед ними.

Я пропоную вам взяти на себе “я” і “ти” з рівняння, а замість цього думати в термінах нижньому рядку для вашого бізнесу.

Зв’язок Продаж заснована на безпрограшну стратегію. Кожен власник бізнесу повинен розуміти потреби і проблеми інших.

Коли хтось говорить вам «ні» в будь-який момент у розмові, найкраще, що потрібно зробити, це зупинитися і запитати: “Чому?” Серджуся, йдучи і зупинки все спілкування анітрохи не корисно.

Якщо ви не поспішайте, щоб запитати: “Чому?” І отримати історію досвідом, буде три позитивних результатів від питання. По-перше, якщо була допущена помилка, ви будете знати, що це було помилкою і не буду повторювати його в іншому місці.

По-друге, ви станете експертом в розумінні завжди дві точки зору (ваші і ваших потенційних клієнтів), який буде працювати на вашу користь з цього моменту.

Третій сценарій, і краще за все, шляхом опитування Ви можете легко знайти рішення, яке задовольнить вас обох.

Після того як ви знаєте, хто ваші найкращі перспективи, залишайтеся з цього ринку, і ви будете набагато щасливіше, як більше бізнес приходить на ваш сайт. Ми всі чули: “Це не приватне, це тільки бізнес”, і тепер ми повинні прислухатися до цього висловом.

Запитайте себе, я роблю розумні прохання інших і я роблю кращі рішення для мого бізнесу?

Додаткові ідеї побудує бізнес Вас способом включають в себе, визначити, якщо добра воля переважує ціну на невеликих рішень, аналізувати плюси і мінуси великих рішень; Чи будете ви як і раніше зможете оплачувати свої рахунки після додавання нових зобов’язань;
Жіноча інтуїція є перевагою – слухайте ваша перша реакція, як правило, це правильно. Якщо ви дійсно незручно робити швидко рішення, просити в день або два, щоб задуматися про наслідки, хороші і погані, прохання. Ніхто не може ображатися на вас з усією серйозністю розглядати те, що потрібно від вас. Цей останній крок зміцнить ваші стосунки продажу і буде вам уявити, як високо надійні.

Прагнути до створення сприятливих умов бізнесу. Ваш центр впливу буде рости і ваш бізнес буде процвітати.