етики та лідерства у розвитку бізнесу

За 25 з гаком років роботи з деякими з кращих людей у ​​розвитку бізнесу в галузі виробництва електроенергії, ми знайшли деякі унікальні характеристики, які відокремлюють цих людей від інших. Це, здається, не має значення, що організації вони працюють, або послуг, клієнтської бази або економічного клімату. Ми вважаємо, що ці люди насправді є топ-3% від професіоналів у своїй галузі. На додаток до навчання думати так, як генерального директора, президенти, лідери підприємницьких одиниць з розвитку бізнесу, ми виявили, що вони придбали поведінкових характеристик лідера. Вони навчилися встановлювати стратегічних та оперативних цілей у складанні планів, як бути провидцями і побачити можливості для їх організацій, інші особи можуть пропустити, а в ролі розвитку бізнесу, вони освоїли 12 ключових компетенцій, орієнтира для міра лідерів.

Один з найбільш переконливих визначень лідера є людина, чиє проста присутність надихає бажання слідувати. Коли його запитали, лідерами народжуються чи розлучаються, загальна думка полягає в тому, що керівництво можна навчитися. Хоча мало хто з нас мали можливість бути офіційно підготовку або наставником у керівництві, всі ми покликані бути лідером у різні часи і обставини в нашому житті. Лідерство перших про те, хто ви, як особистість, а не те, що ви робите, а термін найбільш точно описує характер основною характеристикою лідера. Саме ця частина, яка надихає окремих інших слідувати, тому ми бачимо характер як сукупність принципів людини і цінностей, основних переконань, за якими якорів і вимірює їх поведінку в усіх ролях в житті. Принципи і цінності позитивного лідера включають відданість, повагу, чесність, сміливість, справедливість, чесність, обов’язок, честь і відданість справі.

Якщо символ підсумовування нашим принципам і цінностям, то етика є їх застосування. Щоб краще зрозуміти характер розвитку, ми можемо досягти вже майже 2500 років в працях Аристотель у Нікомахова етики. Аристотель учив, що моральна чеснота здобувається практикою. Етика, за Арістотелем, є моральна чеснота, яка виникає в результаті звички. Етика має в якості кореневого ethike, утворені невеликими варіаціями слова етос (звичка). Аристотель пояснив, що моральні чесноти не виникають у нас від природи, ми повинні прийняти їх, обійняти їх і удосконалювати їх за звичкою. Навчання лідерства підкреслює, що розуміння значення лідера і атрибутів є лише першим кроком у розвитку. Лідер повинен також включати цінності та практики атрибути, вітальні їх, поки вони не стають звичкою.

У ролі розвитку бізнесу, успіх вимагає злиття, ким ми є як особистості, разом з нашими принципами, цінностями, етикою та їх застосування. Це унікальне поєднання того, що ми знаємо, як ми застосовуємо його, і що ми робимо.

Білл Scheessele є генеральним директором / Засновник MBDi, консультації з розвитку бізнесу заснована в Шарлотті, Північна Кароліна. За останні 27 років, MBDi надав допомогу клієнту фірми в залученні їх високому рівні досвіду в нижню бізнес-лінії. Інформація про компанію та розвитку бізнес-процесів MBDi ™ доступу: www.mbdi.com.