етичного злому замків

Роберт Кемпбелл, слюсар, хто володіє перевагу Слюсар в Нью-Йорку, відповідає на деякі етичні питання, на слюсарні.

Yodle Q: Коли ви прийшли на сайт, щоб зробити локауту роботу, як ви знаєте, це насправді будинок клієнта?

Кемпбелл: Ви часто цього не роблять. Відповідальність лежить на слюсарів запитати для ідентифікації, і це перше, що ми робимо. Якщо хтось каже, що у мене немає ID, ви не можете відкрити двері. Само собою зрозуміло, люди замкнені в різних обставинах. Тому закон в Нью-Йорку, щоб бути розумним і робити те, що правильно, захищаючи особистість і репутацію торгівлі. Ви будете мати випадки, коли, можливо, молода жінка закінчилися, щоб отримати літр молока і забув її ID всередині. Це трапляється досить часто. Ви ж не хочете, щоб залишити людей в холоді, так що є кілька речей, які ми можемо зробити в цих типах ситуацій: ми можемо сказати “Це чудово. Ви живете в житловому будинку, так що ми збираємося, щоб подзвонити в дзвінок супер або дзвін іншого орендаря і попросити його поручитися за вас. “У найгіршому випадку, якщо людина живе в будинку або всі сплять, ми говоримо: “Добре, ми збираємося відкрити двері, але перше, що ви повинні зробити, це показати нам листа ID негайно або ми попросимо Вас вийти за межі, або ми викличемо поліцію.”

Yodle Питання: Чи були випадки, коли ви відкрили двері не ті люди?

Кемпбелл: займаюся своєю власною компанією, ми дійсно агресивні в цих питаннях, і на щастя ми не бачили, що ще. Тим не менш, компанія, яку я використовував для роботи в Квінсі одного разу розіслав молода жінка слюсаря для блокування роботи. Вона була великою слюсаря, але, будучи молодою жінкою, вона була вразлива. Клієнт сказав, що його ID був усередині, і коли вона відкрила двері, там був хтось ще всередині чекати! Злочинці зв’язали її і поклав її в шафу, і вона була там на деякий час. Після нездатності досягти її, ми послали іншого слюсаря, якому вдалося врятувати її і витягнути її безпечно. Вона була в порядку, але це було очевидно тяжкого досвіду. Ви повинні бути обережні в цьому бізнесі. Є, очевидно, небезпечні ситуації, які можуть виникнути збираються дивні місця в середині ночі.

У нас колись був обставинах, коли джентльмен по імені нас вранці і попросив його замки, щоб бути змінена на його будинок у Лонг-Айленді. Існував нічого нерегулярні про виклик, і ми не підійшов і зробив свою роботу, не проблема. Пізніше що в той вечір, коли вона була в нічну зміну, жінка зателефонувала нам говорила, що вона була замкнена зі свого будинку. Вона показала ID, це був її будинок, так як ми впустили її, поміняв замки і продовжили наш шлях. На наступний ранок, коли ми дивилися за роботою замовлення від вечірньої зміни, ми зрозуміли, що це був той же адресу як для робочих місць. Виявляється, ця пара переживає розлучення, і це було свого роду внутрішня суперечка. Він замкнув її, і тоді вона, у свою чергу замкнув його. Ми зателефонували ще раз, що день з людиною про те ж адресою. Ми ввічливо сказав йому, що ні, ми не могли зробити цю роботу ще раз, як це не було б етично.

У дійсності, ми б навіть не зробив ту ж адресу двічі на першому місці, але це була помилка, тому що зрушення змінилося. Ми не в бізнесі прибуток від страждань людей. Ми не збираємося йти вперед і назад і робити ту ж роботу знову і знову.