жарт практики передового досвіду в галузі гумору на робочому місці

Більшість згідно з тим, що гумор на робочому місці може мати позитивні наслідки. Однак не всі гумор гарний настрій. Задача: як вставляти відповідні гумору і веселощів в нашу серйозну роботу без заподіяння шкоди іншим або серйозно підривають компанії. При правильному використанні, гумор може працювати на Вас.

гумор, який також додавання підносить

Гумор є влада, щоб змусити людей відчувати себе особливими. При включенні людей в це задоволення одночасно поліпшує моральний дух, знімає стрес і полегшує створення команди. З поширенням телероботи і робочих груп розкидані географічно, завдання подальшого робочі відносини, зв’язки і будівля товариства є реальним. На одному Сан-Франциско Bay Area, компанія робочу групу поставив складну Дистанційна душа дитини. Майбутня мати, яка була поза держави, викликали на заздалегідь підготовленому телефонної конференції з її робочої групи. Коли вона зробила … сюрприз! Кожен влаштовував вечірку на її честь. Вони завантажені цифрових фотографій оформлений номер конференції і один одного, і по електронній пошті звукові файли з добре побажаннями. Кожен ділився у гарному настрої. Це творче використання технологій приніс співробітникам ближче один до одного, образно якщо не буквально.

гумор, який об’єднує людей

Робочі місця повні можливості використовувати гумор на благо всіх. Віхи є природним місцем, щоб використовувати гумор. Сукня як одержувач як данина під час святкування дня народження сюрприз. Інші урочистості з нагоди ювілеїв, проект доповнень або аналогічних досягнень ідеально підходять можливості використання гумору. Навіть збереглися певних проектів є приводом для святкування та веселощів.

Свята є ще одним природним час вдатися до гумору. Хеллоуїн час для участі в конкурсах, щоб побачити, хто може краще прикрасити конференц-залів, для інших компаній річчям з дня утворення є приводом для святкування. Дурний виступу, сценки та пародії предостатньо.

і нагорода вручається …

Постановка церемонії нагородження це відмінний спосіб весело провести час, дізнатися один одного і насолоджуватися поділилися досвідом роботи. Будь категорій подібні знайдені на Оскар, Еммі і Тоні, або є похідними, честь мундира підвищується, коли команда сміється над собою і один з одним. Кращий актор другого плану, Найкращий Уособлення неживий предмет, кращі спецефекти, швидше за все, щоб відділення, ні премії Lifetime Achievement.

гумор виграшний квиток

Пустощі може по черзі бути підняття або виривати. Макетчик, у День дурня, прикрашені його співробітниками автомобілів лобові стекла з удаваним жовті паркувальні талони, в комплекті з конверти для грошових переказів. При найближчому розгляді, ці істинні на життя копіями квитків були химерні злочини, які мають значення для одержувачів. Квиток відомчих Джокера привів його за «надмірне застосування фарсом” і порушення жорстких зарядки корпоративних адвоката звинуватили його в “відмову поступитися”. Звичайно ініціатором кляп був пізніше привів видає себе за офіцера. Всі сміялися над пародією, як тільки вони зрозуміли, що це був жарт. Підпис судді Джуді в нижній частині квитка віддав його.

поул-позиції

Швидко зростаючі компанії не було достатньо місця для повної офісу кабіни для своїх нових співробітників. Призначено кабіна Один невдалий прокат мала гігантський полюс у своєму середовищі. До її честі, вона ніколи не скаржилася. Співробітники відчував до неї. Одного разу вночі вони вийшли на вулиці, збираючи різні листівки з телефонних стовпів в їх околицях. На наступний день, коли новий працівник досяг її кабіну, порушника полюс тепер покриті повідомлення про зниклих домашніх тварин, шукає орендарів квартири, дешеві двигуни для автомобілів і навіть місцеві групи GRE дослідження. Мало того, що співробітник може знати її співробітників відчула, що її розчарування, вона пов’язана їх так, як вони згуртувалися, щоб допомогти одному з своїх власних.

гумор однієї людини це жах іншої людини

При орієнтації гумору таргетинг себе. Кожна людина має різні ідеї про те, що смішно, а що ні. Багато благі наміри витівка або жарт мало неприємні наслідки. Один співробітник послав інший лист жарти видає себе за місцевих ЗМІ фігурою. Одержувач прийняв його за реальні, інтерпретували його як домагання і закликав ФБР. Oops!

переваг скромного гумору

Коли ми висміювати себе насправді демонструє нашу здоровий вигляд, показуючи, що ми не сприймаємо себе занадто серйозно. В результаті, ми розглядати як більш доступним і вниз до землі. Не смійся треба себе надмірно. Такий гумор втрачає свою ефективність при зловживанні.

Все, від політиків, щоб керівники на південний захід обслуговуючого персоналу авіакомпанії польоту використовувати самоуничижительно гумор – гумор, який висміює себе – щоб змусити людей сміятися, і, отже, з ними. Ви можете теж.

У той час як чорний гумор може відчувати себе під час відповідних звільнень і скорочень, прагнути використовувати гумор, який підняттів та крани універсальні теми для кращих результатів. Ото сміху!