жінок-підприємців – 10 ключів, щоб встати і працює

Іш. Жінки випереджають чоловіків у нові підприємства від 2 до 3. Латина жінок зокрема вступаємо лавах підприємців повний вперед, випереджаючи всі інші демографічні групи.

Так якого біса жінки втрачають грунт під ногами в басейні венчурного капіталу? Менш ніж через чотири відсотки венчурних компаній, очолюваних жінками, найнижчого за десять років.

Чотири відсотки.

Це не набагато краще для інвесторів-ангелів. Тільки десять відсотків ангел гроші йдуть на підприємства, очолювані жінками.

Як я сказав, yeeeeesh.

Це не те, що грошей немає. Навпаки, існують мільярди і мільярди доларів на нові венчурні фонди та нові групи ангела. Я відстежую ці кошти, і я знаю, що є багато грошей там.

Так як же жінки не отримують свою справедливу частку?

Проста відповідь полягає в тому, що фірми венчурного капіталу і ангел інвестицій перебувають у віданні чоловіків.

Що ще більш важливо, що ми можемо зробити з цього приводу? Хоча існує не так чарівний відповідь, є деякі реальні кроки, що жінки можуть зробити, щоб зробити свої компанії успіх.

1. Початкова завантаження компанії. В даний час більше 90% всіх компаній все ще початкове завантаження, фінансованого власників. Чоловік, жінка, Іспанець, знедолені – це не має значення. Це як і раніше кращий спосіб фінансування компанії.

2. Увімкнути. Якщо ви візьмете ваш бізнес серйозно, інші, швидше за все, робити те ж саме.

3. Створити сильну Консультативної ради. Мало що може сказати те ж саме про вашу компанію як вирішив поставили свої підписи на ньому. Сильний Консультативної ради взяті з промисловості, що складається з чоловіків і жінок, є величезним активом.

5. Створити серйозний бізнес-план. Пам’ятайте, що бізнес-план не призначений, щоб продати свій бізнес – він призначений, щоб продати вам. Ваші здібності, і ті з вашої управлінської команди, є реальним ключем до сильної бізнес-плану. Все інше вторинне.

6. Мережа, як ваше життя залежала від цього, бо насправді, вашої ділової життя цілком може залежати від ваших контактів.

7. Створити командне присутність в Інтернеті. Наступне покоління знайде свого успіху на якорі в Інтернеті. Бути там.

8. Байпас традиційних джерел фінансування і йти прямо до корпорацій. Багато корпорацій зброї венчурного капіталу з єдиною метою виявлення та просування технологій у своїх областях. І, є гроші, це зброя у венчурний капітал прямо зараз.

9. Продвигайте свій бізнес перш, ніж вона стає бізнесом. Попередньою реклами може принести вам до відома фінансів людей у ​​вашому районі, і принаймні можете почати створювати шум з приводу вашого бізнесу.

10. Не ухилятися від “жіночого бізнесу”. Там дуже багато грошей в ці гаманці.

Так, це все ще дуже можливо, що ви можете мати бізнес вашої мрії. Це відбувається кожен день для тисяч жінок.

До речі, чи знаєте ви, що близько вісімдесяти відсотків венчурного капіталу фінансуються підприємств зазнають невдачі? Без сумніву, підприємства почали жінки мають набагато більше середній рівень, ніж це.

Піти на це.