загальні жалю успішних підприємців

Минулого тижня я мав задоволення слухати надзвичайно успішний і шанований бізнесмен, як він розповів свою історію імміграції до Канади у віці шести років, ріс у скромній побутових і стає використовувати в якості інспектора для уряду.

Після десяти років в якості працівника, він вирішив, що хоче все більше і зважився в світі бізнесу, покупки франшизи з блискучим майбутнім. Він узяв $ 5000 акцій були у нього в будинку, відійшов від роботи його уряду і стрибнув у бізнес з обох ніг і не більше надії і молитви.

Протягом його 30 з гаком років у бізнесі, він пережив часи, коли він втратив майже все. Успіх його бізнесу залежить від місцевої економіки і протягом першого року, більшість робітників міста поїхали по найдовшій страйку в нашій історії.

Перші роки були важкими, але завдяки хорошій наставництво і підтримку від свого франчайзера, він все топчуться на місці, поки буря не заспокоїлася.

Йшов час, він пережив втрату франшизи, коли компанія скласти. Він перейменував свою компанію і в кінцевому підсумку розширити, відкриття магазинів в інших містах. Він також зважився в інший бізнес і був невід’ємною частиною доповнивши її по всій Канаді і в Сполучених Штатах, зрештою з його громадською там.

Протягом своєї кар’єри він пережив гірші часи і в кращі часи. Пройшов шлях через пуск, зупинка, розширення і консолідацію. Він багато працював, багато подорожував і зробив те, що він вважав за необхідне зберегти свій бізнес живе і розвивається.

Оскільки його захоплююча історія підійшла до кінця, я запитав його, що одна порада він дав би будь, хто зайде в бізнес для першого разу.

Як я вже відбивається на його відповідь, я зрозумів, що він був загальний жалю у успішних людей.

Його порада була: “Мій успіх прийшов за високою ціною … це моя сім’я. Мої діти майже не знав мене і моєї дружини провела більшу частину свого часу на самоті. Мій шлюб розпався, і я пропустив дитинство моїх дітей. Якщо я можу ділитися будь вартості, це повинно завжди дають вашої сім’ї головний пріоритет. Це мій глибокий жаль і те, що я ніколи не повернуся. ”

Як я і думав про своїй відповіді, я згадав слух і те ж повідомлення від багатьох інших успішних підприємців.

Вони дорого заплатили за їхні успіхи, тому що:

– Вони не знали кращого
– Не було нікого, щоб попередити їх або,
– Не хотів слухати, тому що вони думали, що вони були “різні”

Сьогодні у нас є необмежений доступ до наставників, ресурси, технології, мережі, організації та системи підтримки, щоб допомогти нам використовувати нашу енергію та ресурси.

Там немає підстав для тих, хто нічим жертвувати для них важливо.

Якщо у вас вже знайти собі подорож по шляху, який веде вас далеко від своєї сім’ї або щось ще, що ви дбаєте про, зупинитися, щоб запитати дорогу від когось, хто може вести вас.

Якщо ви починаєте і хочемо, щоб ваша сім’я і інші значення залишаються головним пріоритетом впродовж всього бізнес-потенціалу зусилля, застосовується те ж правило.

Складіть список завдань, які в даний час виконують (або план проведення), то провести оцінку ваших здібностей для задоволення кожної відповідальність сто відсотків. Чи можете ви реально говорите так кожна задача, не кажучи не так на щось інше?

У вас є чотири друзів, які допоможуть вам:

1. автоматизація
2. систематизація
3. делегація
4. Команди

Визначити, які завдання можуть бути автоматизовані або делеговані.

Розробка системи таким чином, все рухається в стані безперервного потоку замість реагування на кожну подію, як це відбувається.

Оточіть себе команду фахівців у різних областях, а не намагатися зробити це поодинці. Отримати собі бухгалтера, віртуальні або особистий помічник, що знає страхового агента, податковий консультант, веб-дизайнер і технічну підтримку.

Розглянемо бартер послуг, взявши на кооперативі студентів з місцевих коледжів, звертаючи на основі продуктивності або прибутку.

Можливості обмежені тільки вашою уявою.

Як тільки ви почнете свою подорож у підприємництві, пам’ятайте, немає необхідності що-небудь страждати за рахунок вашого успіху.

Навчати себе, протягнути руку і вчитися у тих, хто був до вас.

2008 Лорі Hayes – джерело ГБД