запуску Executive Search 9 способів виявлення великих керівників компанії, які можуть досягти успіху запуску

Кандидат повинен був зоряної репутацією одного з найбільших і найбільш шанованих компаній в галузі. Вражений його досягнення, Ради директорів перспективних запуск вхопився за цю можливість найняти його в якості генерального директора. Вони вважали його родоводу і високим профілем дало б компанії миттєве довіру, і його великі контакти відкриє двері з потенційними клієнтами та партнерами.

Але новий генеральний директор нічого не вийшло.

Видалений із системи життєзабезпечення великої компанії, він з усіх сил, щоб досягти мети. Він додав, непотрібної бюрократії, витратив занадто багато грошей, і не хотів, щоб його руки брудні. Він пішов у році, і залишив інвесторів дертися, щоб отримати компанію в потрібне русло.

Історії, подібні до цієї трапляються весь час. Як і рослини, які процвітають в одній екосистемі, але гинуть при пересадці в нове середовище, багато гравців зірки у великих компаніях будеш в невеликій компанії, де вони мають обмежені ресурси і практично без підтримки інфраструктури.

Кандидати, які мають успішний запуск досвід є відмінним і очевидні альтернативи кандидатів без нього. Але було б помилкою для стартапів, щоб уникнути кандидатів від великих компаній. Як свідчать реєстри виконавчих незліченних стартапів, багато керівників великих компаній досягти успіху в нових компаній. Стартапи, що не розглядатиме їх прийому на роботу не вистачає на великий і цінний джерело талантів.

5 позитивних рис потрібно шукати у великих керівників компаній

Пристрасть. Подивіться на кандидатів, які незадоволені бюрократією і льодовикові темпи змін у великих компаніях. Вони володіють високою енергією і хочуть працювати в інноваційному середовищі, де вони можуть щось зробити і створити щось нове.

Незважаючи на можливість невдачі. Хороший запуск виконавчих кандидатів зручні з ризиком. Кращий процвітають на цьому. Ніхто не йде в запуск планування на провал, але хороші кандидати не будемо зупинятися на цій можливості. Вони знають, що якщо щось не буде працювати, що вони можуть зібратися з силами і рухатися далі.

Гравців команди. Кращі кандидати вміють працювати в команді, які не потребують пільги або багато підлеглих відчувати підтверджені. Вони зосереджені на результатах і добре працювати зі своїми однолітками, керівників і співробітників.

Орієнтація на справедливість. Ніхто не приєднується до пуску грошову компенсацію. Хороші кандидати зосередитися на верху можливості і, в межах розумного, буде торгувати готівкою за акції.

Розуміє гру. Кращий запуск виконавчих кандидатів запитаєте підкованих питання про бізнес-плані, члени команди, інвестори, члени ради директорів, і фінансування. Вони розуміють мету прибуткового виходу, і може поставити себе на місце інвестора.

На додаток до вище позитивні риси, ви також хочете звернути увагу на червоні прапори.

4 способів сказати, якщо більша виконавчої компанія не для запуску

Неприйняття ризику. Остерігайтеся кандидатів, які хочуть компенсації справа, що виключає ризик. Вони можуть запитати на вихідні умов або гарантій бонусів, які є надмірними для старт-ап компанії. Вони не мають шлунка ризик того, що потрібно для успіху у запуску.

Наївно. Ліквідація кандидатів, які мають поганим розумінням пріоритетів на запуск. Вони можуть проявляти зайву турботу про адміністративну підтримку або робочих годин, або задавати питання, які ілюструють, незнання того, що пуски дуже подобається.

Статус притулку. Тримайтеся подалі від кандидатів, які хочуть всі пільги, якими вони користувалися у великих компаніях. Бажання високого класу пільги показує відсутність вдячність за фінансові обмеження нових компаній. Надання їм свої побажання підриває вашу команду культури.

Бюрократів. Багато великих компаній і великі організації, так високо матрицируются, що важко зрозуміти, хто за що відповідає. Відсіяти кандидатів, які не можуть вказувати на конкретні досягнення, за які вони несуть пряму відповідальність.

Таким чином, бути обережними та методичні при оцінці кандидатів, які ніколи не працювали у запуску. Якщо діяти обережно, можна визначити деякі великий талант, і уникнути дорогих помилок при наймі.