збільшити ваш успіх у бізнесі за допомогою інтелектуальних планування

розмарин Хоссенлопп 2007 Всі права захищені

Ви мрієте про фактично не маючи уікенд?

Ви отримуєте час тому в ваш графік, коли ви розумні. Ні, мова йде не про розвідку. Ви не створюєте стресу та надзвичайних ситуацій, які крадуть ваші вечора і у вихідні дні, коли ви планувати свій графік і діяльності у передбачуваній і повторюваною шляху. Ви отримуєте більше бізнес дохід, коли ви зосереджені на ключових заходів, необхідних для досягнення ваших бізнес-результатів. Це SMART.

Що таке SMART? Використовуйте наступну модель для опису SMART планування.

S = Питома. Ваші плани конкретне? Ми всі знаємо, що нам потрібно маркетинговий план, але вона записана. А ще краще, у вас є конкретні напрямки діяльності? Для консультантів, маркетинг може означати, виступаючи на вашій галузі подія. Для людей з фізичними вітринами, це може означати рекламу на певних газет і листівок для Ваших цільових клієнтів.

M = вимірними. Ваші плани виміряти? Вимірними означає, що ваші плани мають кількісних чисел. Для мережевих маркетологів, це означає, що ви поставили перед собою мету, щоб зв’язатися з 300 осіб на місяць і 10 презентацій. Це амбітна мета. SMART цілі ясні, конкретні і протягне свої можливості для їх досягнення.

= Досяжна. Ваші плани можуть бути досягнуті? Досяжний означає, що у вас є час, таланти і ресурси, щоб реально досягти ваших цілей. Подумайте, що вам потрібно зробити, щоб збільшити продажі. Вам необхідно враховувати галузевого експерта для людей, але від вас? Що потрібно зробити, щоб отримати статус експерта? Якщо Ви є консультантом, ви можете отримати виступів, щоб створити шум про ваших талантів і успіх? Якщо ви є постачальником послуг, вам потрібно більш конкретні стажування? Якщо ви продаєте продукцію в Інтернеті, у вас є веб-присутності, що необхідно для залучення відвідувачів на ваш сайт? Якщо ці питання викликають сумніви в своєму розумі, ваші цілі можуть бути правильними, але ви, можливо, буде потрібна додаткова ясність про те, як їх досягти. Складіть список того, як досягти своїх цілей. Зробіть ваші цілі ясні. Потім розробити план про те, як дістатися до своєї мети. Це організований підхід координат як ваш розум і серце в плануванні, як це зробити.

R = реалістичним. Чи є ваші плани реалістичні перед стартовому нового продукту або послуги? Пам’ятаєте, коли ми були боси? Вони залякують нас в підписавшись на проекти, які не могли б зробити, щоб мотивувати нас, і, щоб здавалося, що вони були блискучими лідерами. Ці нереальні боси дратували нас і спонукало нас бути нашим власним начальством. Але іноді ми повторюємо цю помилку, тому що ми знаємо, що маркетингу та продажів повинні відбутися, щоб збільшити наш бізнес. Тому ми робимо такі цілі, як ще 10 дзвінків на день з новими клієнтами і не тому, що у нас немає часу в нашому графіку за ці дзвінки. Стоп. Не дозволяйте бажане за дійсне мотивувати вас в психічно підписавшись на гарні цілі, які ви не можете зробити. Стоп, щоб змінити пріоритети свій графік, щоб зрозуміти, як зробити час для маркетингової діяльності. Можна подумати, що у вас немає часу, щоб план, але ви не хочете невдачу ваших цілей, щоб вкрасти вашу енергію. Планування пріоритетів. Це може бути 10 телефонних дзвінків на день. Запишіть свій графік або ви можете бачити те, що ви не можете вписатися і бути ясним для своїх співробітників і клієнтів про те, коли ви можете зробити це. Це може налякати вас, тому що це сміливе, щоб бути чесними зі своїми співробітниками і клієнтами.

T = термінами. Ваші плани будуть обмежувати їх за часом, перш ніж ви стартовому проекті? Прив’язаний до часу означає, що ваші плани Точні дати поїздки, що ви хочете досягти ваших цілей. Всі ділові люди, люди продажів. Так що у вас є цілі на доходи. SMART держав мети, яку ви будете збільшити свій дохід на 25% в річному численні.

Ви розумні, коли ви вимірюєте і обмежувати їх за часом ваших цілей. Ви розумні, коли ви плануєте, як зробити ваші плани досяжними і реалістичними. Ви зніміть про своє майбутнє, і це збільшить вашу впевненість, що ви отримаєте там. Клієнти купують вашу довіру, а потім купити вашу продукцію або послуги.