знайти фінансування всередині вашого бізнесу

Багато компаній все важче забезпечити фінансування для розширення на даний момент у зв’язку з кредитною кризою, але є ще способи зібрати гроші, необхідні для розширення.

Перше, що потрібно пам’ятати про залучення грошей в тому, що ви повинні бути в змозі оплатити його назад, так що переконаєтеся, що будь-які кредити, які ви берете обидва доступним і необхідним. Там немає сенсу в осідлати свій бізнес за допомогою додаткового боргу, якщо у вас є конкретні цілі за рахунок кредиту, і точно знати, що ви плануєте робити.

Якщо ваш бізнес знаходиться у фазі росту, в першу чергу ви повинні шукати готівку у вашій власній компанії. Вивчаючи області, де ви можете заощадити гроші, в рамках існуючого операцій, ви можете виявити, що ви в змозі вивільнити значні суми грошових коштів для збільшення повсякденних витрат.

Просто за рахунок переходу на вільне підприємництво поточного рахунку ви цілком зможете заощадити значну суму грошей кожен місяць на вартість депонуванням чеків та інших повсякденних витрат, що ваш банк застосовує. Залежно від як ви використовуєте ваш рахунок, знайти той, який бере з вас менше кожен місяць, може мати серйозний вплив на кількість, що це варто вам запустити свій рахунок.

Однією з областей, де багато підприємств можуть знайти додаткові кошти є раціоналізація, яким чином вони переслідують платежів. Якщо ваші клієнти платять тільки ви один раз на 3 місяці, то вам не вистачає на той інтерес, який Ви могли б заробити на гроші, якщо це було в депозитний рахунок бізнесу. Крім того, багато великих компаній буде чекати, поки вони не отримують нагадування про оплату за товари або послуги, які ви надаєте, що може дійсно вплинути на вашу ситуацію грошового потоку.

Управління вхідної кошти можуть піти так далеко, щоб заощадити гроші, але ви також можете піти далі і ширше використовувати ваші вільні кошти. Спеціальний ощадний рахунок бізнесу, як правило, платити вам набагато вищі відсотки за залишками коштів, ніж стандартний рахунок, і, вкладаючи гроші на регулярній основі, ви скоро накопичити достатньо грошей, щоб дати вам можливість для фінансування розширення або покрити ваші витрати протягом спокійний період.

Все що ви робите з вашим бізнесом гроші, це завжди важливо регулярно переглядати вихідний бізнес-план, щоб забезпечити ваш бізнес рухається в правильному напрямку. Розширення в потрібний час може дати вам більше можливостей для збільшення доходів, але пам’ятайте, що також призведе до збільшення витрат, тому переконайтеся, що ринок знаходиться в стані підтримувати ваших починаннях.

Підтримуючи на верхній частині витрат, а також планування будь-якого розширення у відповідності з тим, що доступно з ваших власних коштів, ви зменшите вірогідність того, що ви повинні покладатися на забезпечення Ваших фінансів із зовнішніх джерел, таких як банк, який врятує вам багато грошей в довгостроковій перспективі.