знати свої права. Не лякайтеся інкасаторів.

Збирачі боргів повинні слідувати набору правил при зверненні людей, які винні гроші. Але найчастіше вони не зламати їх, використовуючи наступ, закулісні і неповажне тактики.

Як тільки ви знаєте свої права і знають правила, у вас є кошти для боротьби з борговою колекціонерів, які турбують вас.

Згідно Закону про сумлінну практику стягнення боргів, стягнення заборгованості не може:

Подзвоню тобі до 8 ранку чи пізніше 8 вечора.
Зателефонуйте вашою родиною та друзями, щоб обговорити ваші борги.
Кажуть, що вони гарніром вашої заробітної плати.
Кажуть, що вони прийдуть до вас додому або роботою і заарештувати вас.
Зв’язатися з вами після того, як послав їх припинити і листи.

Колекція агенти будуть використовувати різні методи, щоб грати на страхах і недостатньої інформованості.

Ось кілька прикладів з гнилих тактику вони використовують:

«Дорогий пан Жертва, у нас є порядку накладення стягнення заробітної плати тут в нашому офісі. Якщо ви хотіли б скористатися добровільної заходи щодо запобігання замовлення від виповнюється, будь ласка, зателефонуйте за номером 1-800-Гоча ”

Це повна брехня. Накладення стягнення заробітної плати є судом питання. Якщо хтось подає до суду на вас, ви повинні отримати повідомлення з суду поштою, кажучи так. Тільки суддя може визначити, скільки отримує віднімається з вашого заробітку. Аліменти і податків добре відомі ситуації, коли відбувається накладення арешту. Якщо колекторських агентств мала законне право це зробити, всі, хто винен гроші хтось помітить відрахування в їх заробітної плати.

“Ми будемо мати вас заберуть з місця роботи або проживання”

Інший тактику страху. Колекція агенти намагаються уникати кажучи, що вони будуть мати вас заарештували, бо це проти закону. Таким чином, вони означають, що вони будуть мати вас заарештували.

Завдяки гроші не кримінально каране діяння. Тому ви не будете робити час для виїзду перевищено кредитної карти. Перевірити в Інтернеті, або попросити людей, яких ви довіряєте. Коли востаннє ви чули будь-якого арешту за через гроші?

“Я стан сервера процесу працюють в стані такий-сякий видавати суду документи, що стосуються боргу ви зобов’язані”

Відверта обман! Реальний сервер процес ніколи не говорить нікому, що він робить або розкриє свою особистість. Вони просто знайти вас, і, якщо можливо, служити вам. Процес серверів очікувати, що люди, щоб спробувати уникнути служив. Ось чому вони використовують такі методи, як маскування, щоб зловити вас зненацька. Це проти закону для агента по збору коштів, щоб сказати, що вони держслужбовця, коли це не так. Колекція агенти не мають мужності, щоб робити те, що робить процес сервера. Вони проводять весь день в кабіну робочого телефону і турбувати людей.

Пропоновані заходи:
Якщо ви відчуваєте, що піддаються переслідуванням з боку колекторних агентств, переконайтеся, що ім’я документа агента, дату, час і установ, які вони працюють. Крім того, документ, що було сказано в настільки детально, наскільки це можливо.

Звернутися в офіс вашого генерального прокурора штату і FTC, щоб подати скаргу

Перевірте ці веб-сайти для отримання додаткової інформації, а також.

http://www.ftc.gov/os/statutes/fdcpa/commentary.htm

www.consumerfraudreporting.org / stateattorneygenerallist.php

https://www.ftccomplaintassistant.gov/

www.abusinessresource.com