зробити правильний гроші

А під час обіду з клієнтом, він поставив мені питання “Чому більшість власників малого бізнесу зробити правильні гроші?” Ті, хто має володів кількома невеликими підприємствами себе, і в той час консультації власникам та організацій у більш ніж 20 різних галузях промисловості, я вважаю, Я міг би і нічого відповісти на його питання. І тепер я хотів би поділитися своєю відповіддю з вами.

Хоча може бути безліч причин для слабкого свою чергу, я звузили це логічне обгрунтування, щоб 5 головних фактори, які я особисто був свідком, які перешкоджають досягненню значної фінансової віддачі. Я також запропонував би, що навіть клієнт організацій, що мають, на думку власників, за умови істотного повернення, я виявив цілих 4 пункти залишилися на столі.

Але, перш ніж я відкрию ці 5 основних факторів, поговоримо про те, реальний фінансовий засіб повернення. Реальна фінансова віддача, коли власність має W-2 компенсації, яка знаходиться вище ринку ДЦП за порівнянними зайнятості плюс вище ринкової прибутковості на будь інвестиції в бізнес. Це обчислюється по не менше 3 фінансові роки і не більше того 5 фінансових років, триває. Велике методології цей вимір Mat (ковзаюча річна сума) розрахунку. З встановленої базової лінії змінної, ви завжди будете знати, коли ви впали нижче ринкових, або пожинають вище ринкової прибутковості.

Чому вище ринкової? Добре, якщо ваша заробітна плата на рівні або нижче, ніж аналогічні зайнятості і ваші інвестиції будуть скидати еквівалентну ринкової прибутковості, чому власний бізнес, враховуючи значний ризик, головні болі і правові ризики?

Тільки W-2 компенсації залежить від розміру компанії, промисловість і т.д. Розподіл прибутку або дивідендів акціями, які, як очікується, не є (у відсотках) залежить від розміру компанії, промисловість і т.д. Якби це було, не може Завжди існують певні підстави для повернення недостатньо.

Визначившись з правом повернення, давайте виявити ті 5 основних чинників, що перешкоджають належної фінансової віддачі.

1. Un збалансований портфель: У будь-якої інвестиції ми робимо, тобто ІРА, акції, облігації, грошові ринки, і т.д. Ми очікуємо позитивну прибутковість з плином часу. Ми, які володіють бізнес або кар’єру на те пішло, слід також очікувати повернення та / або зростання за W-2 дохід. Якщо повернення недостатнім, як визначено вище, організація не може бути структурованою (збалансований портфель) таким чином, що дозволить для правильного повернення, і аналізу [див ActumConsulting.com більш детальну інформацію про бізнес-аналізу] покаже дисбалансу (и) таким чином, що перебудова може бути виконана.
2. 10, 9, 8, 7 … талант: Якщо ви стежили за мною взагалі, ви знаєте, що я вважаю, що це є найбільш важливим компонентом для прибуткового бізнесу [прочитати мою статтю оренду занадто швидко, занадто повільно своїх]. Більше, ніж будь-коли, характер, природний ентузіазм і віра систем є основою досягнення команди.
3. Стратегії не визначені: Стратегічне планування є оксюмороном. Розвиток «стратегія» є майбутнє і після розробки вимагає прихильності керівництва кожне рішення і тактичних дій здійснюється організацією. Тактичне планування і його рушійною силою є похідними від розробленої стратегії.
4. Немає плану, тільки побажати: Планування “прибуток” Річний бізнес є сполучною документів, які чітко визначають фінансові показники, цілі маржинального прибутку, маркетингові плани, тактика розвитку бізнесу та пов’язаних з оперативним плануванням. Без документований план, і в реальному часі Аналіз відхилення, лідерства та їх послідовники залишають свою власну порядок денний і незалежно від результатів може відбутися, позитивний чи негативний.
5. Немає реінвестовані прибутку: Організації повинні постійно реінвестувати в аналізі, плануванні, талант і технології по створенню і завоювання ринку. Як і прибуток від продажу акції, вона реінвестується, а не сидять без діла, а не підтримкою можливості зростання.

Там ніколи не заперечує, що для деяких, просто сам факт володіння бізнесом, має власну нагороду в самооцінці та інших задоволень поза прийняття правильних грошей. І я вважаю, що наступні цитати, щоб бути правдою, – “Якщо ваша єдина мета, щоб стати багатим, ви ніколи не досягнете її.” – Джон Д. Рокфеллер

Однак, сказавши, що, Рокфеллер досягнутому і внесли великий внесок, в той час завжди маючи вище прибутковість ринку для будь-якого бізнесу, він володів, роблячи правильні гроші … і ви повинні теж.