кафе-програмне забезпечення для управління проблемами, невдачами і рішень, пов’язаних з Вашою інтернет-кафе

Управління власним інтернет-кафе є відмінним венчурного бізнесу. Вам просто потрібно, щоб забезпечити доступ до інтернету та інші супутні послуги для своїх клієнтів. Якщо ви плануєте на власному інтернет-кафе, або у випадку, у вас вже є, то ви напевне повинні визнати, що ви повинні запитати допомогти з усім. В іншому випадку ви б складуться краще, якщо ви володієте правом програмного забезпечення для управління кафе, щоб допомогти Вам з усіма управлінські функції у вашому кафе.

Я кажу про, ви, швидше за все, вже чиста підключення до вашого підприємства свого роду так чи інакше, чи не так? Чи замислювалися ви, щоб використовувати його при прийнятті трохи додатковий долар або два, або три :).

Але це не дуже простий для вас, щоб ваш ПК йдуть неконтрольовані без деякого керуючого. Не дивно, що в залежності від типу вашого бізнесу можна дозволити доступ до кожного клієнта, а також ви не можете бути впевнені, що не було б жодної людини, який міг випадково крах хаос від налаштувань разом з вашою всієї системи.

Хоча деякі можуть ненавмисно привести до пошкодження, є й інші, хто буде робити це тільки тому, що вони відчувають, як таран чужі комп’ютери і пошкодження всієї системи для розваги. Ви не можете бути впевнені в тому, що клієнти, які використовують ваші кафе. У якому підкреслюється, що ви не можете залишити свої комп’ютери без нагляду і без нагляду надовго.
З мого досвіду, коли у вас немає ніякого захисту, ви можете витратити годинник на годину, відновленню комп’ютера туди, де вони були колись. Як і у вас немає нічого краще, щоб зробити весь день крім відновлення на комп’ютері в початковий стан.

Отримання чудове програмне забезпечення для управління кафе має життєво важливе значення, і вона повинна прийти, на додаток до всіх іншим областям безпеки, такі як резервне копіювання, антивірусна і так далі.
З усіма з них, ви можете гарантувати безпеку вашого ПК і важливих файлів, а також також зменшити доступ до будь-якого з важливих застосувань вашого кафе системі, так як ви можете організований для деяких захисту паролем перед будь-якої модифікації можуть бути використані.

Ще однією проблемою є зниження і підтримання клієнтів використання на комп’ютерах. Це просто неправильно, що моніторинг персоналу Ваших клієнтів і вручну записувати час ваших клієнтів присвятити по робочим станціям. Це дуже простий у використанні інтернет-кафе програмне забезпечення, яке надає різні характеристики, в тому числі програмного таймера, регулюючого час доступу до комп’ютера, який ви можете працювати в передплачений спосіб.

Я не можу сказати вам достатньо, наскільки важливо, щоб справити резервне копіювання на регулярній основі. Жорсткі диски настільки доступним в даний час, ви абсолютно не мають привід, щоб не.
Досвід-мудрий, послідовно виникли деякі резервні копії ваших файлів на комп’ютері врятує вас від багатьох головних болів. Мені довелося випробувати з моєї комп’ютери аварії в два рази, що робить мене втратити всі свої життєво важливі документи, перш ніж я вивчив цей урок. Ви не хочете, щоб це трапилося з вами, чи не так?

Ви можете створити резервну копію всієї комп’ютерів в мережі і це не буде займати багато місця на диску, так як вони не повинні мати клієнтські файли в будь-якому випадку. Якщо збій системи, яка проходить частіше, ніж ви думаєте, в робочій атмосфері, ви хочете, щоб відновити відтворення з точки, що не так вже багато раніше.

Інше питання, що ви можете мати справу з тим, коли мають Кафе проблеми викликані вірусами і шпигунські товари. Ось причина, чому ви повинні мати як анти-вірус і анти-шпигунських програм. Ви повинні часто оновлювати їх вручну або поставив їх на автопілоті оновлювати себе так що ви отримаєте саму останню версію постійно. Ви працюєте в кафе в кінці кінців, так що ви не можете припинити ваші клієнти від виконання всякі речі, які могли б отримати ваш комп’ютер заражений шкідливими програмами і вірусами.

Тепер давайте обговоримо в більш технічно важкий матеріал.

База даних мають майже всі конфігурації всіх встановлених додатків є вікна реєстру. Тепер, кожен раз, коли ви створили або спробувати змінити деякі програми, ви зміните ваш реєстр.

Кожен раз, коли ви зробите це, ви залишаєте безлад, та залишки в реєстрі комп’ютера, що може зробити вашу систему, уповільнюють або повісити. Ви, напевно, відзначили, що новий комп’ютер працює швидше, але коли ви використовували його на деякий час це стає повільніше.

Якщо ви коли-небудь просто очищення реєстру регулярно, ви можете зробити вашу систему підвищити продуктивність вашої системи. Якщо ви поняття не маю, як це зробити, ви можете мати програмне забезпечення, яке може зробити це для вас миттєво. Просто знайдіть його у списку програмного забезпечення, я настійно рекомендується у вільний електронний курс.

Крім програмного забезпечення для управління кафе, вам потрібно мати базовий набір офісних додатків, так що ваші клієнти можуть відкривати файли та документи, які необхідно відкрити в офісних програм, таких як Word, Excel і PDF. Існує величезна ймовірність того, що ваш клієнт не протегувати вашого кафе без цих додатків.

Крім того, необхідно мати базове додаток для обробки зображень, щоб ваші клієнти відкривають свої фото та картинки.