кинути виклик загальноприйнятим

Здоровий глузд у термін, введений економіст Джон Кеннет Гелбрейт у своїй книзі 1958 Суспільство достатку, друге видання (Нью-Йорк: Houghton Mifflin &, 1958). Він використовується, щоб описати певні ідеї або пояснення, які стали загальноприйнятими як істинні. Проте, здоровий глузд насправді може бути істинним або хибним.

Здоровий глузд часто зупиняє людей у ​​своїх напрямках. Це не обов’язково погано. Якщо Поширена думка, що малий бізнес не зможе вижити і розвиватися без належного фінансування – Загальновідомо, що було показано, щоб бути правдою незліченну кількість разів – і це справедливо повинні діяти як каменем спотикання для зароджується власник малого бізнесу, який має намір венчурний на шнурку і сподіватися на краще.

Але загальноприйнятої не повинні стояти на шляху, коли віра заснована на застарілих фактів, неправильна приміщень, або упередження.

Як Гелбрейт сказав: “Ворог загальноприйнята точка зору, а не ідей, але хід подій.” Візьмемо, наприклад, звичайна мудрість минулих років, що будівництво торгів явно чоловічий світ, і що жінки можуть не застосовуватися.

Лінда Альварадо і Mercedes Лапорта ніколи не зустрічалися. Вони живуть більше 2000 миль один від одного, один в Денвері та інших у Маямі. Обидва глави успішних компаній, які вони побудували з нуля, протягом багатьох років. Історії їх феноменальний успіх настільки ідентичні, що на перший погляд вони здаються та ж історія. Хоча вони і не та ж сама історія, історії успіху самих різних малих підприємств часто, здається, мають ті ж коріння.

Успіх Альварадо будівництва, Inc і Mercedes Електропостачання, Inc мають у своїй основі бажання двох жінок, щоб слідувати своїм мріям і оскаржувати Прийнято вважати, що жоден з них мав шанси на успіх. Обидва знайшли успіх в різних аспектах будівельної галузі, що помітно ворожим жінки в цілому. Меншин часто стикаються з тією ж ворожістю в управлінні і власності. Коли обидві жінки почали свій бізнес більше 20 років тому, жінки роблять те, що вони хотіли зробити було просто нечувано. Поширена думка була не просто, що вони не зможуть, але, що вони зійшли з розуму, щоб навіть почати. Тим не менше, кожен з них без кісточок свою волю проти цієї загальноприйнятої і зрештою не тільки успіх перевершив всі очікування – у тому числі, цілком ймовірно, самі по собі – але, при цьому, також змінили своїх галузях, як для своєї статі і для меншості, в цілому.

Лінда Альварадо був вихований в умовах жорсткої конкуренції сім’ї з п’ятьма братами і сестрами немає. “Обидва мої діди були протестантські священики, яке було трохи незвично, тому що ми Іспанець”, згадує вона. “Як ви можете собі уявити, наше життя оберталася навколо церкви”.

«Мої батьки були дуже, дуже позитивні люди. Було ясно, що ваші пріоритети росли. Були великі надії в школі, що не тільки ви приносите додому, але ви сказали б їм, що Ви дізналися.”

Mercedes Лапорта народилася в Гавані, Куба, і її родина емігрувала до США і оселилася в Чикаго. “Коли я була маленькою, я ніби завжди знав, що в один прекрасний день я хотів би мати свій власний бізнес”, говорить вона. “Я родом з підприємницької родини. На Кубі, у мого батька був свій власний бізнес і мої дядьки були свого бізнесу. Коли ми приїхали в цю країну, мій тато, як тільки він зібрав достатньо грошей, відкрив невеликий продуктовий магазин. Мені було близько 13 років, і я буду працювати в магазині по вихідних. У мене завжди була ця помилка в мене, що я хотів мати свій власний бізнес. ”

Лінда Альварадо визнає, зі сміхом вона народилася підприємця. “У нас немає будь-якої підприємницької історія в моїй родині. Я навіть не був скаутом, так що я ніколи не продавав печиво скаутів. Я ніколи не думав про володіння свій власний бізнес або бути самому собі господарем.”

Під час свого навчання в коледжі, Лінда порушила загальноприйняті у своїй першій роботи та навчання жінок job.Young працювала в їдальні або ж речі, як подача і підходити до телефону. Але вона влаштувалася на роботу робітника з благоустрою відділу коледжу, і при цьому незабаром їй сподобалося працювати на відкритому повітрі. Вона почала закохатися в будівельній галузі. “Я взяв дуже незвично класи для жінки: зйомки, оцінки і класи будівельного нагляду Це було дуже нетрадиційний, як ви могли собі уявити.”.

Після закінчення коледжу, вона пішла працювати в будівельній компанії. “Я почав насправді в змозі бухгалтерського обліку проектів на території готелю, пізніше переїхав на підтримку позиції, щоб менеджер проекту, і як мій рівень уміння розвинені, переїхав у функції інженерного проекту». У тих постах, вона зізнається: “Мені подобалося бути на будівельних майданчиках, а, спостерігаючи за будівлями вийшли із землі. Коли надбудова пішли вгору, він дав мені велике почуття творчого процесу, який в кінцевому підсумку з цією структурою велике сталість і краси “.

Після закінчення середньої школи, Mercedes Лапорта перейшов на роботу в P & мережу супермаркетів і швидко став її першим покупцем жінка, зрештою покупку продовольчими товарами з бюджетом понад 200 мільйонів доларів на рік. Вона також призвело до припинення страйку мексиканської робочої сили переважають ланцюга. Вона могла б піти на вище керівництво компанії, але її підприємницькі гени спливла приблизно в той же час вона і її чоловік Віктор вирішив, що вони мали достатньо зим Чикаго.

Mercedes і Віктор Лапорта приїхав в Майамі, штат Флорида, а в тому 1979 р. почалося Mercedes Lighting, Inc Вони почалися в 1000 квадратних футів офісного продаж тільки ламп Sylvania світла. Рішення про початок власного бізнесу була проста. Вона каже: “У мене завжди була ця помилка в мене, що я хотів мати свій власний бізнес. Я дійсно ніколи не хотів працювати на кого-небудь ще, моя перша робота в Чикаго був одним народився необхідності».

За три роки до Mercedes і Віктор Лапорта приїхав в Майамі, Лінда Альварадо вирішив потрапити в будівельному бізнесі, починаючи з малого:

Як я був на цих будівельних майданчиках, там було дуже, дуже великих проектів відбувається. Я став мріяти про створення проекту з моїх власних. Це була досить скромною мрією в той час, і я почав думати про нього, як можливість. Я вирішив почати невеликий компанії з управління будівництвом.

Мій старт був дуже нетрадиційним. Багато разів, ви скласти бізнес-план і слідувати йому. Я ніколи не мріяв мати власний бізнес. Я почав дуже, дуже маленький, що працює в розвитку.

Звичайно, банки не хотіли фінансувати будівельні компанії. Щоб зробити коротше кажучи, у мене було це синій костюм, і я пішов з кількома банками, але я був відкинутий усіма ними, шість банків. Мої батьки, нарешті, заклали будинок для мене, щоб почати працювати за $ 2500. Це був міст гроші, необхідні, щоб отримати мене з приводу розриву, поки я не зміг отримати позику малого бізнесу. Наполегливість і завзятість тримали мене збирається. Вони важливі в тій мірі, що я вважаю, що буду працювати краще і швидше більшості людей в пошуку рішення.

Це призвело до початку компанію в якості бордюру різак і робити тротуари і фундаментних робіт – це був дійсно фундамент для побудови мого бізнесу, в якій вона є сьогодні.

Зростання обох компаній, створені цими двома жінка не була не чим іншим надихає.

Менш ніж через 10 років після початку експерименту, Електричний Mercedes досяг своєї мети стати одним з лідерів у розподілі електричного обладнання в Південній Флориді. До 1992 року Mercedes Електропостачання, Inc і переїхала до 300000 квадратних футів складських і офісних будівель, житла більше 2 мільйонів доларів коштує запасів.

Компанія Mercedes в даний час очолює діє як електричний, автоматизації, зв’язку і передачі даних дистриб’ютор, який працює 45 працівників, має річний обсяг продажів більше $ 25 млн, і швидко росте. Він входить до числа 200 найбільших електричних будинків маси в країні. В останні пару років, а міжнародний аеропорт Майамі зазнав значне розширення і реабілітації, Mercedes Електропостачання, Inc виграв найбільший вона виграла найбільших контрактів в історії. По-перше, він виграв $ 10200000 контракт від авіакомпаній на поставку американської розподіл електричного освітлення і системи для її нового терміналу. Тоді він виграв $ 9200000 субпідряду з генпідрядником робить Південної модернізації терміналу, і тепер почалася $ 3000000 контракт на модернізацію Північного терміналу.

Лінда Альварадо ніколи не втрачала мрія про будівництво грандіозних проектів. Її маленькі тротуар і заснування компанії перетворився на невеликий будівельній фірмі загальне і незабаром став одним з найбільш швидко зростаючих комерційних генеральний фірм-підрядників у країні. Це була одна з трьох фірм, які побудували новий Денвер Бронкос стадіону і був також частиною будівництва міжнародного аеропорту Денвера і Colorado Convention Center. Сьогодні вона налічує 450 працівників і має доходи в multimillions, будівельні проекти для державного та приватного сектору, так і на міжнародному.

Обидва Лінда Альварадо і Mercedes Лапорта успішні не тому, що у них були деякі кращі ідеї для нового продукту або послуги. І, зрештою, знаходяться в дуже врегульовано, старих галузей лінії. Хоча обидва принесли інноваційні технології, що вони роблять, так що їх конкуренти. Вони також не є успішними тому, що вони працювали. Коли ми говоримо про свої років в будівельній галузі, їх розповіді про те, що вони подолали настільки схожі, що ви розумієте, їм це вдалося, тому що вони встали, щоб десятиліттями забобонів. Вони вибрали не тільки не звертати уваги на загальноприйнятій точці зору, але і для задоволення його голову – і пара на рулон прямо по ньому.

Їх історії їх ранніх років дуже схожі. Mercedes згадує зі сміхом:

Це досить важко для жінки, щоб створити нову малого бізнесу, але це подвійно важко, коли, що бізнес, як правило, “чоловіча справа”. Коли я почав 28 років тому, я не пам’ятаю, працює в будь-якому місці жінки в цій галузі тут, в Південній Флориді. У мене було багато грюкали двері в моїй особі. У перші роки, я повинен був використовувати будь-які інструменти можуть бути доступні для мене, щоб увірватися в ті часи, я був почасти відводиться в задню кімнату, тому що я не можу отримати мою ногу у двері, в будь-якому місці. Тому, мій друг, який був людиною, мав би піти, щоб зробити всі дзвінки.

Лінда згадує, що, в той час, жінки просто не віталися в будівництві:

Я випробував графіті пишуть на стінах і фотографії мене на різних етапах роздягатися. Тим не менш, я працював з деякими дійсно хороші люди, і я знав, що це галузі, що я дійсно хотів зупинятися частини.

Будучи за своєю природою оптимістичні дав мені деяке почуття особистої місією, щоб показати, що жінки можуть домогтися успіху в цій галузі. Ви повинні посміхатися, тому що те, що люди шукають, коли я йду в кімнаті хтось шість футів п’ять і Берлі. І насправді, я п’ять футів п’ять.

Я б запитав: “Чи знаєте ви, що ви робите … Ви знаєте, що ви не збираєтеся бути Ласкаво просимо”? Я ніколи не був безпосередньо сказали, що я не міг зробити це, але це було непрямим. Я одного разу сказав: «У вас такий великий потенціал, ви дивилися на інші області, як навчання або корпоративної Америці чи навіть юридичну школу?” У той час жінки були просто зробити їх початкові успіхи в цих областях. “Чому б вам не подивитися на області ви могли поміститися в?” Мені сказали. Я підслухав розмови і жарти про мене від багатьох людей. Це було середовище, в якій перший час призвело до хлопців обіймаючи мене і каже: “Що таке хороша дівчина, як ви, робить у такому місці, як це?”

Але замість того щоб стати духом, ворожість зробила як жінок, так копатися в своїх каблуків і набагато більше зусиль.

Mercedes каже:

Але у всіх цих 28 років, я ніколи не вважав, що було що-небудь я не був би в змозі подолати, які б проблеми у мене були в той час. Я завжди знав, я хотів би знайти спосіб зробити це, і я завжди робив знайти спосіб, щоб подолати перешкоди, які були на моєму шляху.

Коли чоловік сказав, що я збираюся на провал, я просто подивився йому або їй прямо в очі і сказав, що це ніколи не трапиться.

Лінда згадує:

Це було для мене, в той же час, як шкідливі і складні. Коли ваш авторитет ставиться під сумнів, це дуже легко персоналізувати критики, і я повинен був бути дуже обережним, щоб не дискваліфікувати себе від можливості, не вірити традиційному мисленню, а не поставити себе в коробці. Це була моя найбільша проблема. Хоча ніхто ніколи не сказав, що мені не вдасться, я впевнений, що були деякі ставки я був би.

Моя мати завжди говорила мені, ви повинні почати з малого, але мислити масштабно. Це було підкріплення до мене і нагадує мені сьогодні, що всі підприємства починали як малі підприємства. Без деякої болю, ніколи не може бути посилення. Ключ балансує, що і вимірювання цього. Ця маленька реченні дозвольте мені повернутися і переосмислити і, якщо нічого іншого, скажімо, “вигляд. Я нічим не відрізняюся, ніж будь-хто інший в пікапі з портфелем».

Обидва тепер пішли далі бути набагато більше, ніж просто успіх бізнесу.

Mercedes Лапорта бере активну участь у численних цивільних і бізнес-груп, включаючи жінок-підприємців підприємства національної ради (WBENC) Організація жінок Президента, національних меншин постачальника корпорації розвитку, Національної електричної асоціації підрядників і Національна асоціація жінок в будівництві. Вона є гарячим прихильником для жінок у бізнесі, входить до складу ради Заповзятливі дівчата Національний консультативний, і є WBENC посла, який працює, щоб отримати великі корпорації визнають важливість підтримки зростання підприємств, що належать жінкам. Вона стала наставником особливо для жінок, які починають свій власний бізнес.

У середині 1980-х, Лінда Альварадо почав компанію під назвою Інк Пало-Альто, з чоловіком Робертом. Пало-Альто побудований і в даний час працює понад 100 ресторанів швидкого харчування, в тому числі Taco Bell, Pizza Hut і Kentucky Fried Chicken місцях.

На початку 1990-х, вона почула, що бейсбол Скелястих горах Колорадо франшизи був на продаж. “Я ніколи не вважав володіння професійної спортивної команди,” говорить Альварадо. Але чим більше вона про це думала, тим більше вона сподобалася ідея. Жодна жінка ніколи не намагався купити основний франшизи ліги бейсболу. “Це був величезний ризик для жінки, особливо іспанська жінка, володіти спортивній команді.” Але у віці 39 років, вона стала співвласником Скелястих горах Колорадо.

Зараз вона є корпоративним директором трьох Фортуни 150 компаній і служив в якості голови ради Денвер іспаномовних торгової палати і в якості комісара ініціатива Білого дому іспаномовних Відмінник освіти.

Але щодня вони обидва все ще турбуватися про свій бізнес.

Mercedes довіряє:

Зараз мій бізнес готується зробити ще один важливий крок у розмірі та обсязі. Так що я готуюся до цього наступний крок вперед, додавши технологічні інструменти. У нас були комп’ютерні системи та технології протягом тривалого часу, але, як ми ростемо, ми повинні все більше і більше для обслуговування нашої зростаючої клієнтської бази. У моєму складі, я тепер з використанням автоматизованих портативних пристроїв, яка видаватиме замовлення і інвентарю. Все робиться штрих-коду так, що заповнення замовлень більш точної і швидкої і постачання можуть бути заплановані автоматично. Це дозволяє уникнути помилок, це економить нам час і гроші, і насамперед це підвищує наш рівень обслуговування клієнтів. Якщо ми полегшуємо для наших клієнтів, ми полегшуємо для себе.

Лінда Альварадо визнає:

Я турбуюся про рух грошових коштів, праці, резерви, вартість страховки, і всякі інші речі. Але коли я встаю вранці, я не можу бути параноїком, що люди після мене.

Люди мірою успіху дуже по-різному. Мій успіх прийшов від моєї здатності дозволяти іншим – люди, які працюють на мене і зі мною – і зрозуміти, що зміна є постійним. Для того, щоб бути на вершині своєї гри, ви повинні бути в змозі адаптуватися до змін. Єдина причина, чому я успіху я розширенню прав людей навколо мене, щоб відповідати очікуванням наших клієнтів і дати їм зрозуміти, що це частина їх сон теж.

Почавши в чоловічому світі, що головний урок ці чудові жінки дізналися на їх шляху до успіху за межами не звертаючи уваги на здоровий глузд?

“Є способи, щоб грати в гру в рамках правил, але все ж знайти спосіб перемогти”, говорить Лінда Альварадо.

“Я думаю, що це був спосіб, я був вихований, мій батько виховував мене завжди говорить мені, що якщо ви встановили свій розум, щоб зробити щось, то немає нічого, що ви не можете зробити”, каже Mercedes Лапорта. «Якщо поставити все, що ви в нього, ви збираєтеся досягти успіху.

“І я завжди пощастило, що зі мною. Мій батько помер кілька років тому, але все своє життя він був моїм натхненням.”

Copyright 2007 Гектор В. Баррето

Вище наведено уривок з книги двигуна Америки
Гектор В. Баррето
опубліковано John Wiley & сини, Inc;. вересня 2007; 24.95us $ / $ 29.99can; 978-0-470-11013-3
Copyright 2007 Гектор В. Баррето

Гектор В. Баррето був другим найдовше адміністратором малого бізнесу США. Протягом п’яти років він очолював $ 60000000000 агентства системи підтримки для американських підприємців. Довічний підприємець, він в даний час бере участь в ряді приватних підприємств сектора і є головою Бізнес сватання. Він частий оратором на малий бізнес теми.