кожна жінка підприємець повинен дивитися американські idol_

Я майже не можу повірити, я рекомендую це! Тепер дозвольте мені розповісти вам, чому. Тому що “Америка Idol” ТВ шоу відмінне навчання про те, що це бере, щоб виділитися на ринку. Це те, що всі ці співаки намагаються зробити. Я ніколи не призначався, щоб подивитися шоу, але коли мені було перемикати канали під час рекламної паузи іншого шоу я насолоджувався, я витягнув дюйма Там вони були, це красива група молодих хлопців і дівчат виконанні. Вони виконували свої серця, а потім, що їх можуть критикувати. Ось коли він ударив мене. Судді оцінювали цих виконавців так само, як клієнти оцінюють підприємці на ринку.

Наприклад, судді – ви знаєте, про кого я кажу: Ренді, Паула і сумнозвісний Simon – буде коментувати якість голосу співака і чи дійсно вони були гострими або плоскими (в основному різким речі, але я не помітив Тому що я можу тільки співати караоке, а не, що добре). Так що, на мій погляд, вони перевіряють свою технічну компетентність, наскільки добре вони роблять основний навик співу. Підприємці також повинні виконати одне вміння дуже добре. Чи не досконалий розум вас, але дуже, дуже добре. Для мене, це Анте в грі бізнесу.

Наслідувач ідоли також були визначені тим, наскільки добре вони переїхали на сцені і взаємодіяти з аудиторією, як прожити і одного через камеру. Були часи, коли я був вражений тим, як добре деякі з цих хлопців і дівчат змусило мене відчувати себе вони дивилися прямо на мене з емоціями, коли вони голосно співав баладу. Деякі з них були “розважальні”, як сказав Ренді більше одного разу. Паула іноді встав і похитнувся у відповідь на що вона відчувала витягнув дюйма Він нагадав мені, що в бізнесі, що це не досить, щоб бути хорошим у своїй основний навик, як бухгалтер, тренером або позаштатним письменником. Клієнти хочуть більшого, вони хочуть досвіду, від часу вони зустрічають вас через раз, коли ви доставити товар в раз, коли ви загорнути. Співаків, які створюються зазвичай отримували досвід голосніше оплески.

Потім найцікавіше для мене навчання в якості підприємця. Після можливо 2 або 3 співаків, одним або декількома з суддів сказав, що те, що зробив співаків виділитися і бути винятковим, було “х” або “це” фактор. У них було додаткове особливу якість, балки від них і зробив їх роботу додатковий потужний. Я помітив, що ті співаки відчували себе більш спокійно і комфортно у своїй власній шкірі. Я думав … Я хочу цього! Тоді я зрозумів, що є дві якості, з тими, хто “це”, що я міг би застосувати до себе в якості підприємця: пристрасть і впевненість у собі. Якщо я хочу бути справжньою “зіркою” в якості підприємця, ось що у мене є, щоб виділяти. Важке завдання, але хтось це зробить, і це могло б також бути я. Як щодо вас?

Хто знав, що дивитися American Idol буде вчити мене так багато?! Але це зробили: бути гарний у своїй основний навик, створити досвід для клієнтів, бути пристрасним, і вірити в себе. Тепер це порада, яку я можу щиро рекомендую, щоб будь-який підприємець!

Copyright (C) 2007 Мері Фолі