комплектація – це ще не кінець підприємництва

Модне слово в автомобільній промисловості постачальник “комплектації”. Тобто клуби з вимог платформи протягом багатьох рослин виробництва для створення великих обсягах для постачальників і знизити витрати. Що поряд з глобальної логістичної стратегії означає, що ви отримаєте краще в світі, що є й за найбільш конкурентними цінами є.

У той час як речі не можуть бути настільки ж легко, як вони з’являються, глобальні джерела постачання і комплектації робить представить ряд нових виборів.

Під час бесіди з топ-менеджерів галузі, було цікаво відзначити, що позначення його читати – не звичайний “, генеральний директор – Виробник розвитку”, оскільки більшість телефонних карт Індії на основі менеджерів по закупівлях, як правило, читати – “Генеральний директор -. World Wide Покупка”

Нічого собі, це позначення достатньо завантажений. І показник того, що компанії в даний час стають все більш і більш серйозно ставитися до джерел з глобальних джерел.

У той час як метафора може бути глобальної логістичної стратегії, кінцевий результат часто включає в себе бажання глобального постачальника, який має можливості дизайну, щоб задовольнити європейські (та Північної Америки) вимагає з заводу в Китаї чи Індії, щоб задовольнити бухгалтерів.

Візьмемо, наприклад, Suzuki Swift. Delphi поставляє системи управління до глобальних Swift програми, Suzuki рослин в Гургаон, Індія і Magyar Suzuki в Угорщині, від заводу Delphi в Бангалорі, Індія.

Хоча це не завжди може бути можливе постачання з одного заводу на всю земну кулю, постачальники, як правило, утворюють ланцюжки допомогою співпраці. Фари Свіфта в Угорщині приходять від Стенлі Електричні і в Індії приходять з індійського партнера компанії Magna, Lumax Auto Industries. Те ж саме і у випадку з ременями безпеки, полували, системи управління двигуном, кондиціонером і про більш 100 ключових компонентів.

При такому сценарії, постачальників з «глобальної мережі» отримують понад постачальників тільки регіональних сил. Нічого не боюся, що, в основному, як і більшість індійських постачальників є частиною глобальної мережі за допомогою своїх технічних і справедливості співробітництва.

Він буде мати потребу в значної сили волі та наполегливості, не кажучи вже величезні кошти, розвивати себе в самостійних постачальників з корінними технології. Можливо, одна з причин, підприємці з числа підприємців авто постачальника, 10:01