комп’ютерні програми жанрів, які допомагають студентам думати

Музичний жанр є класифікаційної системою, яка ставить різні навчальні матеріали в чіткі категорії, які допомагають вчителям вибирати, що використовувати і коли. Область утримання, розвитку поверх, та інтереси студентів часто їздять цих рішень. Крім того, програмне забезпечення обчислювальної машини системи олова бути поміщений в жанрах, щоб допомогти вчителям у виборі кращих ресурс для певних навичок думки або процесу. Основних навичок розумової, наприклад, застосовується для поверхневої поверховий мислення, таких, як організація список витратних матеріалів та ресурсів, необхідних для науки підприємства.

Комплексна переробка буде потрібно, щоб генерувати відображення опису завданням є гіпотеза, метод дослідження, і узагальнення висновків. Кожна історія обробки має важливе значення для успішного завершення науки праці. Після підготовки пристрої обчислювальної об’єднаних уроків, пов’язаних з різними рівнями процесу мислення, вчителі повинні вирішити, який пакет програмного забезпечення є найбільш підходящим. Основні навички часто поєднується з пакетом жанрів, які сприяють швидкій спогад основних фактів і що багата людина великий потенціал для авто приправлений певних навичок.

Психічні сили використовували репетирувати кроки процедури або спогад атрибути простий концепції стоки енергії, необхідні для більш високого рівня процесів духу студентів олова може завершити завдання автоматично і зворотних необхідні факти ефективно когнітивної навантаження знижується, що призводить до підвищеної розумової енергією і потужністю категорії Програмне забезпечення в цьому стилі листа включають дрилі, мультимедійні підручники системи, придбання ігри, читання програми управління та долучених eruditeness систем. експлуатації змішаних систем ерудицію, клас може розглянути питання про подання віктимізації підручник наприклад цифровий проектор або великий екран монітора для всього класу або невелику групу навчання. Більшість структурованих систем вченості багатої людини Опції для зміни або затримки послідовності навичок, що дозволяє направляти обговорення в класі в той час як прогресує через. Продовження зі стор 1. Більшість вчителів у скруті, щоб успішно включати в себе як вирішення проблеми і BASIC майстерність майстерність під час навчально хвилин протягом навчального тижня.

Тиск підготовці студентів до пам’ятають і застосування знань туалетом бути зменшена на забезпечення освітньої діяльності на основних і складних процесів. Студенти повинні обох рівнів, щоб бути успішним решателей роботи та освоїти базальної знань і навичок. Ефективно інтегрувати комп’ютери в навчанні, студентам навичок має бути пріоритетом. Мета полягає в тому, щоб вирівняти з відповідним процесам є функцією. За класифікацією літературних жанрів і відповідні його в потрібне навички, вчителі туалеті діяльності стримуючого плану приклад, який дискретних навичок, а також комплекс процесів, які будуть готувати студентів до життя рішення. Сила портфелів: Яких дітей вести нас про стипендіальні та оцінки.

Сан – Франциско, Каліфорнія Jossey Басс. Когнітивна теорія і проектування команд приклад вулиця з двостороннім рухом між пізнанням і заяви.