кращих франшиз купити – франчайзингу

При виборі кращих франшиз, щоб купити, є кілька ключових моментів, які слід враховувати при прийнятті рішення про кращих франшизи, який підходить для вас і вашої родини. Якщо це ваш перший бізнес або франшизу, що ви шукаєте володіти, ця інформація буде викладатися бути величезним. Якщо це не ваш перший родео, ви все одно отримаєте тонну цінну інформацію.

Перше, що потрібно враховувати при оцінці франшиз, щоб купити бренд і репутацію організації. Очевидно франшиз Макдональдс і метро франшизи є двома з найпопулярніших серій в світі, і з цим приходить велика брендингу. Це дасть вам перевагу.

З іншого боку, якщо це компанія, яка не так дико відомі як два раніше, то моя рекомендація буде полягати в оцінці керівництва компанії. Дізнатися, що їх послужний список. Дізнайтеся їх історії судовий процес і всі їх успіхи і невдачі. Те, що ви дійсно шукаєте цілісності і прагнення до успіху це франчайзі, а не зобов’язання по відгодівлі свої гаманці.

Наступний розгляд в пошуку кращих франшиз купити була б територія обмежень. Наскільки великі вони? Як вони визначаються? Чи період часу, де території може бути переглянуте? Ви хочете дізнатися все про те, що обмеження франчайзер надає на ваш бізнес. Це одна з областей, тільки й може буквально зробити перерву або ваш бізнес. Якщо ви можете отримати франшизу, без обмеження території, то це було б здорово. Багато інтернет-можливості франшизи під цю категорію, тому що немає ніякого способу, щоб обмежити Інтернет.

Ще одне міркування у визначенні кращих франшиз, щоб купити ліцензійних платежів, пов’язані з цією франшизою. Більшість франшиз потрапляють в 2% -10% спектру ліцензійних платежів, які виплачуються на валовий обсяг продажів, а не чистого прибутку. Це насправді не секрет, що іноді ви повинні володіти кілька франшиз, щоб дійсно зробити хороші гроші, і платять ліцензійних платежів сприяє цій точці. Погана угода роялті може дійсно жалять тим більше, що вам все одно доведеться оплатити всі інші витрати після відрахування були зняті зверху. Деякі франшизи мінімальні вимоги незалежно від того, скільки грошей проводиться в бізнесі.

Останнє міркування, щоб обговорити в пошуку кращих франшиз купити, вартість входу, особливо якщо мова йде того, щоб отримати деякі нерухомості та оренди великих обладнання. Величезний рахунок оренди та лізингу обладнання може з’їсти великий шматок прибутку, якщо є будь залишилося. Деякі франшизи, які я знаю, доведеться продати 5000 одиниць в 1 місяць, просто платити орендну плату, яка не включає в себе комунальні послуги і всі інші пов’язані з цим витрати. Це може бути складним, залежно від бізнес. Дому можливості франшизи дійсно стають популярними, тому що вони не мають проблеми оренди та лізингу обладнання.

Суть в тому, що знайти кращих франшиз купити може бути трохи заплутаним, з усіма вибори, які у вас є, але кращий рада, щоб знайти франшизу можливість, що ви любите і що є багато привабливих факторів, щоб ви, як успішним.