куди йти, щоб почати в аффилированного маркетингу, не витрачаючи монети.

Я вирішив заощадити ваші гроші, видаючи кілька методів, які дозволять вам отримати багато цінних продуктів інформацію безкоштовно. Це не секрет, але для деяких з вас це буде хороша новина.

Насправді я написав це для новачків в аффилированного маркетингу, щоб зробити їх життя легшим, але це корисно для інших. Я пам’ятаю себе на початку, і я знаю, що це дійсно важко знайти цінну інформацію, не витрачаючи ні копійки.

Повірте мені, я витратив близько $ 2000 на різних сміття, поки я не знайшов те, що я хотів. Так що я не хочу, щоб те ж саме трапиться з вами.

Ось, тримай. Насолоджуйтесь.

1) www.ClickBank.com є одним з найбільших ринків цифрових продуктів на весь Інтернет.
Цей ринок в основному створений для партнерів шукати продукти, щоб просунути або покласти ваші власні продукти інформація про ринок. Там ви можете знайти все і навіть вибрати кращий з них. Всі продукти поставляються з 100% гарантію повернення грошей, але не всі люди знають, як отримати свої гроші назад. Це те, що я скажу вам про.
Ви йдете в Clickbank, купити продукт вибрали найвищої якості, зробити пошук за високою тяжкості і вибрати з першої двадцятки.

Купити продукт Вам потрібен, скачати його.
Якщо ви дійсно любите цей продукт і будете задоволені, вам не потрібно попросити повернення (Це залежить тільки від вас). В іншому випадку відправити електронною поштою refunds@clickbank.com з вашою покупкою інформації. Перевірте свою електронну інформацію про купівлю, і ви отримаєте ви гроші назад в 4:58 дня. Добре те, що вам не потрібно нічого пояснювати нікому. Просто попросіть повернення і чекати угоди.
І ви можете повторити його нескінченно.

Цей метод не буде працювати на програмному забезпеченні. Якщо ви просите повернення Ви будете автоматично відписався зі списку користувачів.

2) www.BitTorrent.com є програмне забезпечення, яке дає можливість викачувати різний матеріал з Інтернету. Це може бути фільми, програмне забезпечення, електронні книги і багато іншого. Так що якщо вам подобається продукт, але не мають грошей, щоб купити його, просто встановити цю програму на вашому комп’ютері, перейдіть до www.btjunkie.org і зробити пошук для вашого продукту. Не забувайте читати коментарі, перш ніж почати завантаження. Переконайтеся, що вона не потрібна і паролі, що це не демо-версії. Тут ви можете знайти навіть хорошого програмного забезпечення і маркетингових інструментів. Звичайно, вони не будуть останніми продуктами, але краще так, ніж платити гроші.

Ви можете думати, що якщо ви платите гроші ви отримаєте останню високу якість продукції. Ви помиляєтеся. У 7 з 10 це буде такою ж, старі продукти з нової сторінки продажів і інтерфейс.

3) Цей метод є кращим, який я в основному, використовують, щоб отримати електронні книги.
Знайти форум, на якому люди говорять про ваш продукт. Просто зайдіть на www.google.com і введіть у рядку пошуку “форум” + “назва продукту”. Відправляйтеся туди і запитати форумчан, де можна знайти цей продукт безкоштовно або може бути, хтось дасть його вам безкоштовно.

Є, звичайно, мільйони кілька методів, щоб отримати безкоштовні цифрові продукти по інтернету, але це мені подобається найбільше, і всі вони працюють.