маленький секрет, посилиться ваш успіх

Ви знаєте кого-небудь, хто знову і знову робить неправильний вибір в їх житті, в їх бізнесі і, зокрема, в управлінні своїм часом? Так, швидше за все у вас. Ви коли-небудь знайти боретеся з рішенням, не знаючи, що робити? Може бути, ви зіткнулися з поганої роботи співробітника, який був лояльним все ж ви знаєте, що вони не працюють. Або, можливо, вам пропонується можливість з-життя-можливості, але в глибині своєї інтуїції ви не відчуваєте, що це правильно.

Кожен день ми стикаємося з робити вибір для наших дорогоцінних ресурсів (час, люди і гроші.) Ті вибори або вирівняти нам з нашим баченням, або відволікають нас. Що вельми успішні люди дуже рано в своїй кар’єрі використовувати можливості наставника.

Тепер деякі з нас не можуть дозволити собі розкіш особистим наставником, може бути, ви працюєте поодинці або ви відчуваєте, що ви не можете дозволити собі власний тренер. Так от маловідомий секрет, який допоможе вам використовувати силу наставника, навіть якщо ви вже працюєте з тренером. Змоделювати мислення, поведінку і вибір успішних людей ви захоплюєтеся. Ось декілька порад про те, як моделі інших.

Pick 3 до 5 успішних людей ви захоплюєтеся. Ви не повинні знати їх, ви просто повинні визначити, що це таке, що ви захоплюєтеся про них. Ви не повинні любити все, що вони роблять, але ви, ймовірно, поважати частини їхнього життя. Одним з успішних людей, яких я захоплююся Опри Вінфрі. Не тільки тому, що її шоу, але через те, як вона біжить їй мільярди доларів компаніям.

Визначити основні сильні сторони вони пропонують. Що їх модель успіху представляють для вас? Що вони роблять, а? Як вони потрапили, де вони сьогодні? Читайте про модель або, якщо ви можете, взяти у них інтерв’ю. Дізнатися їх внутрішні секрети успіху. Є багато ресурсів, там, для отримання інформації про вашу моделі успіху.

Створіть свою віртуальну дошку-з-консультантів. Після того як ви досліджували ваші моделі, створити «віртуальну дошку”, тому у вас є доступ до них, коли ви в них потребу. Ви можете найняти тренера (я зробив), або, можливо, ви збираєте статті та книги, а може бути, ваші моделі всього лише образи в розумі візуалізувати.

Навчіться думати, як ваш наставник. Якщо ви не знаєте, що робити, поставити на мисленні капелюх наставника “ваші і запитайте себе, що вони будуть робити? Коли я застряг, я думаю: “Що б Опра робити? Це змушує вас зі свого власного мислення і в більшу ігрове поле.

Закон-як-якщо. Кожен успішний людина емулюючий когось вони захоплювалися на цьому шляху. Чому? Тому що вони вже зробили це. При моделюванні поведінки іншої людини, ви можете скоротити ваші короткі шляхи, усунути проблеми, і вирішувати питання швидко. Закон-як-якщо ви вже, що успішні і ви помітите величезні зрушення у вашому житті.

Це може здатися простим, але дослідження доводять, що використання моделі успіх може поліпшити свій результат. Пам’ятайте, що 90% нашого успіху визначається нашим внутрішнім гри. Наша внутрішня гра має величезний вплив на нашу зовнішню результати. Один з найшвидших способів до рівня нашої внутрішньої гри, щоб почати думати, як інші успішні люди. Прямо зараз, поки ви все ще думав про це, витягнути папірець і поклав лінію від вершини до заснування в середині. Один з лівого боку, запишіть людей, яких ви, можливо, захочете моделі. На правій стороні, записати те, що ви поважаєте про них. Тепер у вас є ваш перший інструмент моделювання, щоб допомогти вам сформувати віртуальну дошку-з-консультантів.

Прийміть дію сьогодні, щоб зміцнити внутрішню гру! Веселіться разом з ним! І як завжди, ми хотіли б почути ваші успіхи з цією технікою.