метро франшизи огляду – одна Footlong в той час,

Перша франшиза Subway народився в 1974 році, хоча засновник Фред Де Люка відкрив свій перший магазин 9 років тому. Сьогодні там в даний час більше 29 000 метрів франшизи, що охоплюють земну кулю в більш ніж 85 країнах. Підприємець журнал зарахував метро номер один франшизи 13 з останніх 17 років, так що його надійної франшизи.

Навіть з його дивовижну популярність і величезний досвід, реальний питання полягає в ухваленні рішення або не володіють метро Франчайзинг є правильним вибором для вас і вашої родини. Там в тонну речей, які ви повинні врахувати при прийнятті цього великого вибору, так що давайте визначити, які позитиви і негативи.

Перш за все, загальна вартість в’їзду і загальний обсяг інвестицій, щоб почати роботу коливається від $ 101000 до $ 285000. Причиною великої розбіжності залежить від того, ви купуєте франшизу або існуючі у вас, щоб побудувати одну або почати з нуля. Інші витрати можуть включати в себе ремонт, лізинг обладнання, інвентарю і т.д. Як правило, початковий внесок, що потрібно, має виходити від ваших особистих ліквідних активів і не можуть бути запозичені або прибули з кредиту. Цей факт відразу може усунути деякі потенційні власники франшизи.

Кожен метро франшизи платить ліцензійний платіж в компанію, зокрема, 8% від їх загального валового обсягу продажів. Це дуже важливо зрозуміти, тому що втрати 8% відразу у верхній перш ніж платити за будь-яку оренду, обладнання, інвентар, маркетингу, співробітників, і т.д. можуть зробити різницю в чи не ви вигідно. З іншого боку, в обмін на роялті франчайзі будуть винагороджені з сильним брендом і національних рекламних кампаній.

Що стосується продажу, то, 2800 сендвічі та салати продаються кожні 60 секунд. Це забезпечує досить постійним потоком клієнтів і очікуваних продажів. Потенційні власники франшизи відчувати себе комфортно з цим, знаючи, що їхні магазини швидше за все, не буде порожнім. Крім того, люди повинні є десь, чи не так?

З іншого боку, ви знаходитесь у владі вашого магазину місце розташування, коли володіє метро франшизи. Неважливо, якщо ви відкриті 24 години, місце може служити лише так багато клієнтів, і може тільки зробити так багато грошей. Очевидно, що продукт не може бути продана в Інтернеті або в інших областях, так насправді отримує трафік в магазин, це єдиний спосіб, щоб зробити продаж. У зв’язку з цим, в метро франшизи не є масштабованим. Підприємець, ймовірно, доведеться мати кілька місць, щоб дійсно генерувати вид доходу, вони будуть шукати в володіє франшизою.

Крім того, купити франшизу, ви повинні мати хороший кредит, мають значний власний капітал, і ви повинні бути схвалені компанією. Ще раз, це може потенційно усунути більше потенційних покупців франшизи. Зрештою, що володіє франшизою метро є твердою спосіб мати великі шанси на успіх, але майте на увазі, що, щоб дійсно зробити його великим, ви, ймовірно, належить близько 10 або більше.