може глобальної інформаційної мережі допоможуть вам вижити в цей важкий економіки

Економіка виглядає гірше, ніж будь-коли. На ринку праці продовжує скорочуватися як все більше і більше робочих місць, голова з країни Азії та Південної Америки. Наші чиновники уряду seeem дбав менше і менше про своїх виборців. Так як же нам вижити в цій жахливій економіці? Ну, ми знаємо, ми не можемо залежати від уряду, щоб допомогти нам. Там більше не існує будь-яких гарантій зайнятості. І, як сказав Росс Перо, там, здається, “смоктати великий звук», як робочі місця змушені покинути Америку владними правила, податки і жадібні профспілки.

Це все зводиться до цього, ви повинні взяти на себе відповідальність вашого фінансового майбутнього. Ми більше не можемо залежати від кого-небудь ще, щоб допомогти. Ви можете мати, бути чи робити все що завгодно, навіть у нинішніх безлад. Це правда. Багаті завжди зробити більше грошей в погані часи, ніж в хороші часи. Чому? Тому що вони здатні бачити можливість там, де найбільш бачити тільки загибель. Якщо ви хочете стати мільйонером, і повірте мені, ви повинні бути мільйонером або краще, щоб вижити Whats йде, ви повинні почати думати, як мільйонер.

Подивіться на це таким чином. Статистика сказати, що з 100 чоловік у віці 65 років, тільки від 3 до 5 мають фінансових коштів, щоб підтримати себе. Найбільша група, 80 осіб, повністю залежать від Social Security, Medicare і Medicaid і мають менше 1000 доларів у банку, і 15 або мертві, або у в’язниці. Схоже, світле майбутнє для виходу на пенсію, а?

Може бути, ви будете добре, тому що у вас є 401k пенсійний план. Я сподіваюся, що ви праві, але тут більш погані новини. Проблема почнеться в 2016 році, от тільки п’ять коротких років, коли велика група бебі-бумерів досягають похилого віку сімдесяти років з половиною років. І за законом, як тільки це буде досягнуто віку ви повинні почати приймати кошти зі свого пенсійного плану. Що відбувається, коли стек ринок наповнений мільйонами людей, що продають свої акції? Ринок падає як скеля. У результаті, деякі кажуть, буде депресія, як великий deprssion 1930-х років. Але найближчі депресії затьмарить перший. Це не мої прогнози, вони були зроблені Роберта Кіосакі та інших. Я пропоную вам читати його книги “Багатий тато пророцтво” і “Чому ми хочемо, щоб бути багатим” з Дональдом Трампом. Я не можу сказати, що це буде насправді сталося, але це, безумовно, робить багато сенсу.

Як я вже говорив, ви все одно можете мати, бути або робити все, що ви хочете, але вам необхідно знання того, як це зробити. Де ж це знання існує? У читали незліченні книги, на якій були присутні багато, багато семінари і слухав нескінченні стрічки, компакт-диски та відео без особливого успіху. Нещодавно я вирішив перечитати деякі з класичних книг з успіху, сподіваючись почерпнути щось, що я пропустив раніше. У той час як повторне читання “Думай і багатій” Наполеона Хілла, я натрапив на те, що вразило мене. Він сказав, “щоб стати мільйонером, ви повинні думати як мільйонер». Але як ви думаєте, як miullionaire якщо ви ніколи не був мільйонером. У мене немає друзів, які є мільйонерами і я не знаю ні я міг запитати. Тому я почав шукати ці знання.

Я набрав слова “думати як мільйонер” в панелі інструментів Google і шукав в інтернеті для відповіді. Провівши кілька годин, переглядаючи різні сайти представлені, я натрапив на той, який заінтригував мене. Я знайшов сайт, реклама “Ваше бажання вашій команді.” Кевін Трюдо. Я знав, що Кевін Трюдо був безперечно багатими і успішними, так що я купив “ваше бажання вашої команди”.

Він пояснив, чому всі книги, семінари і стрічки, і т.д. не працює для мене і багатьох інших. Він також говорив про те, як він став одним з найбільш високопоставлених членів таємного scociety називається Братством. І як вони навчили його секретів досягнення багатства, здоров’я і неймовірною все інше він коли-небудь бажаного. Він також пояснив, що він і тридцяти інших членів цих “таємних товариств” вирішили розкрити таємниці цих таємних еліти, організаціям середні люди, як ти і я Ось деякі з найбагатших людей у ​​світі. Промисловці, Royalty, медіа-магнати, високопоставлені політики і всіх і кожного, мільярдерів. Це був генезис глобальної інформаційної мережі.

Тепер в перший раз коли-небудь, секрети, навички і знання, що протягом століть було виключно для багатих і еліти, доступна для вас і мене секретів, що переважна більшість членів цих таємних товариств не хочуть щоб ми знали. Вони не хочуть конкуренції, і вони хочуть зберегти контроль над масами, що вони користувалися протягом століть. Кевін Трюдо змушений був кинути його членство в Братстві і зламати свою клятву ніколи їх не розголошувати цю інформацію за межі держав-членів. У результаті він був змушений терпіти позови, звинувачення, глузування і навіть погрози смерті.

В якості нового члена Глобальної мережі інформацію, яку я абсолютно вражений багатством знань і неймовірною підготовки, що я ОТРИМУВАТИ від джина. Я така щаслива, і поза себе від радості моє майбутнє, що там просто немає слів, щоб пояснити. Я знаю, без всяких сумнівів, що моє фінансове майбутнє, моє здоров’я, моє розсудливість і моя сім’я забезпечені. Я такий щасливий, що зробив, що пошук на Google всього кілька тижнів тому. Моє життя тепер в моїх руках і ваше життя може бути під вашим контролем теж. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ваш майбутній потенціал може бути, не чекати, коли уряд прийти на допомогу. Не чекайте ще хвилину для забезпечення вашої родини майбутнього. Зробіть це зараз, не витрачайте ще одну хвилину.

В інтерв’ю з Ларрі Кінгом, Білла Гейтса запитали, що було ключем до його успіху. Він сказав, що коли він був у коледжі він бачив майбутнє домашніх комп’ютерів. Він також сказав, були інші, які було те ж бачення, що у нього було. Різниця була, що він взяв масивний і негайних дій. Це те, що зробило його мульти-мільярдером. Він взяв масивний і термінових заходів! Чи бачите ви Vison? Чи будете ви брати масивні і негайних дій, або ви в кінцевому підсумку, як 95% від шістдесяти п’яти літніх, мертві, зламав або у в’язниці? Поки Кевін каже: «Успіх одне рішення, геть!”