мокрі скрубери повітря для фільтрації повітря

Олег систем спільно інженерами промислових упаковані повітря скруберів для очищення повітря. Вологий тип пилозбірники / скруберів повітря доступні в численних проектів використання ряду принципів і відрізняти значні відмінності в ефективності, первісну вартість, експлуатація та обслуговування рахунок, простір, пристосувань і матеріалів будівництва. Мокрі пиловловлювачі типу рідина (зазвичай, але не обов’язково, вода) для захоплення і окремі тверді частинки (пил, туман і дим) з газового потоку. Деякі скрубери працюють шляхом розпилення рідини, що зрошує в забруднене повітря. Інші бульбашка повітря через промивної рідини.

Мокрий Сухий скрубери використовуються для видалення газів і твердих частинок забруднень з газових потоків. Scrubbing досягається за рахунок зіткнень частинок і / або поглинання розчинної газу або пари молекул рідкого змоченою поверхні упаковки. Газ або пару видалення є складнішим, ніж уловлювання частинок. Забруднююча речовина стає розчиненим речовиною і має тиск парів вище, ніж у очищає рідини. Це тиск пари зазвичай збільшується зі збільшенням концентрації розчиненого речовини в рідині, і при збільшенні температури рідини. Scrubbing забруднюючої речовини продовжується до тих пір, поки парціальний тиск забруднюючої речовини в газі вище його тиск пари по відношенню до рідини. Швидкість видалення забруднень є функцією різниці між парціальним тиском і тиском пари, а також швидкість дифузії домішки.

Скрубер упаковки призначені, щоб представити велику площу поверхні, яка буде змочувати рівномірно з рідиною. Висока ефективність ущільнення забезпечує турбулентне перемішування газу і рідини. Упаковки доступні в кераміки, металу, і термопластичних матеріалів.

Є чотири різних механізмів канадських Air Systems Вологі скруберів:

горизонтальні cocurent скрубер.

Цей мокрий скрубер залежить від швидкості газу нести рідини в ущільненому шарі. Він діє як змочувані Каплевідбійники з обмеженим газом і рідиною час контакту. Швидкість газу в колекторі обмежений рідина retrainment до 650 футів в хвилину.

вертикальна cocurent скрубер.

Вертикальні скрубер cocurent може працювати при дуже високих перепад тиску – від 1 до 3 дюймів води на фут упаковки глибина), тому що немає ніякої затоплення межа наведеної швидкості.

поперечного потоку скрубера.

Цей скрубер використовує вниз поточної рідини і горизонтально і рухається повітряний потік. Ефективність процесів поглинання в поперечному потоці скрубери лежить між тими, для прямоток і countercourent скрубери потоку.

протиточного скрубера.

Протиточні скрубер використовує вниз поточної рідини і вгору-текучого газу. Газ-пропускна здатність цього мокрий скрубер обмежений перепад тиску або рідким захоплення. Час контакту можна управляти глибиною упаковки використані. Цей тип мокрий скрубер дає краще видалення газоподібних забруднень, зберігаючи при цьому витрата рідини до мінімуму. Ефективність процесів поглинання максимальна, так як вихід газу знаходиться в контакті з свіжої рідкої очищення.

Мокрі пиловловлювачі типу рідина (зазвичай, але не обов’язково, вода) для захоплення і окремі тверді частинки (пил, туман і дим) з газового потоку. Деякі скрубери працюють шляхом розпилення рідини, що зрошує в забруднене повітря. Інші бульбашка повітря через промивної рідини. Крім того, багато gybrid вологий конструкцій очищення існує.