мільярдери знаю секрети створення істинний дохід

Я летів у США кілька днів тому, коли я зустрів Чарлі, моє місце партнера. Чарлі має велику роботу, працюють на нафтових платформах у Мексиканській затоці.

Уявіть собі це. Чарлі потрапляє на човні в Новому Орлеані і керівників 135 миль на південь до призначеного йому нафтовій вишці. Це велика робота. Харчування надається. Проживання та харчування надається з 4 нарах в спальні на кораблі. Телефон, Інтернет, комп’ютери. всі умови, плюс $ 300 в день дохід.

Чарлі працює п’ять тижнів на нафтовій вишці потім отримує два з половиною тижнів відпочинку. Це звучить як спосіб заробити багато грошей швидко. Чому? Тому що протягом п’яти тижнів на нафтовій вишці немає місце, щоб провести будь-який з його доходу!

Є багато переваг для цього виду роботи. Багато вільного часу, приблизно в 15 тижнів оплачуваної відпустки щороку! Недоліком є ​​те, що він знаходиться далеко від дому та сім’ї 37 тижня в році. Недоліком є ​​те, як і будь-яка робота – тільки вам платять, коли ви працюєте.

Уявіть собі двотижневу оплачувану відпустку раз на п’ять тижнів!

Я вибрав Royality доходу. Тобто дохід, який продовжує йти, чи буду я працювати чи не працювати. Це дохід, який приходить через інвестиції або роботу, яку я зробив якийсь час назад, і для якої я продовжую бути оплачений. Мільярдери знаємо секрет створення Справжнє багатство у створенні доходу роялті.

Уявіть собі свободу з 7 вихідних дні. Уявіть собі, отримувати гроші у вашій поштовій скриньці щотижня, подорожуєте ви в Європі, Австралії і на Гаваях. Перевіряти кожну тиждень, і ви не маєте контролю боса, що ви робите! Життя може бути хорошою.

Так, я дав Чарлі копію нового журналу свободу. 7 Вихідні день це простіше, ніж ви думаєте.