міркування за володіння самообслуговування автомийки бізнес

Володіння і управління сам подача і сам обслуговує автоматичні автомийки, може бути вигідним і приємним, а також хорошою інвестицією. Однак, є кілька факторів, які необхідно враховувати, щоб отримати максимальну віддачу, а також управляти ефективно мити. Нижче наводяться основні міркування, коли ви плануєте інвестувати в бізнес мийка.

Розміщення Що я повинен вибрати?
Як і нерухомості та роздрібної торгівлі, розташування має вирішальне значення для максимізації прибутку. Маючи автомийку в середині ніде, очевидно, призведе до низькою інтенсивністю руху. Ви хочете бути розташований у високий трафік житлових районів поблизу торгових центрів. Ідеальне розташування кутку багато де автомийку можна легко дістатися з сходу на захід трафіку і Північ-Південь трафіку. Вулиці повинні мати 30-35 миль на годину обмеження швидкості. Часто, місце розташування може бути відрізаний від руху на протилежному боці вулиці. Потенційний клієнт, який повинен керувати блоком повз вашого місці і зробити розворот, щоб дістатися до вашої автомийці можете вибрати, щоб знайти інше прання.

Крім того, необхідно розслідувати всі відомі майбутні зміни в місці розташування. Чи є зміни транспортних потоків, є одним з основних роздрібний магазин залишивши (або прийти), і чи є потенційні зміни в місцеві закони зонування або постанови. Чи існують які-небудь потенційні проекти будівництва доріг, які можуть вплинути трафік?

Власність повинна бути досить великою, щоб розмістити розмір миття ви хочете побудувати, а також мати достатньо місця для декількох автомобілів чекати в черзі безпечно. Місто або постанов місцевих органів влади можуть застосовуватися також. Уникайте промислових районів.

яке обладнання автомийки я повинен купити?
Вибір низьким вмістом високої надійності системи автомийки є надзвичайно важливим для одержання доходів і зберігаючи витрати. Автомийку, яка руйнує часто буде втрачати клієнтів і диск вашого експлуатаційні витрати через дах. Автомийка, що не ефективно очищати автомобіль втратить трафік. Є багато типів і стилів систем автомийці, але два найважливіших міркування 1 – гарна здатність очищення, 2. Надійність. Треба зробити неабияку кількість досліджень при виборі обладнання, отримання посилання і поля дані будуть корисні в створенні ваш кращий вибір.

Переконайтеся в тому, що існує місцевим дилером або дистриб’ютором, сертифікований для обслуговування Вашого обладнання. Після хтось доступна для швидкого обслуговування або ремонту є обов’язковим для підтримки безперервного відкритим автомийку.

скільки часу інвестувати?

Потрібно бути готові зробити щоденне обслуговування, чищення та огляд незалежно від типу і марки обладнання. Підтримування вашої автомийці чисті і привабливі буде тримати клієнтів повертатися на ваш автомийки. Навпаки, брудні, за яким біжать автомийку відвернеться багато потенційних клієнтів. Потрібно підтримувати монети машини регулярно, і тримати хімічних речовин та інших предметів, у поставках. Це не розумно очікувати, щоб провести 2-3 години щодня в 4 зрив автомийку, ви повинні взяти на себе деяку частину часу допомогти по вихідних, а також. Існує також заплановано maintenenance, що повинно бути зроблено. Заміна масла в насосах і заміні фільтрів кілька прикладів обслуговування дію, яке має бути зроблено кілька разів на рік. Періодичність технічного обслуговування залежатиме від устаткування і об’єм трафіку, ваш автомийки виробник буде поставляти вам рекомендовані інтервали технічного обслуговування.

Не слід очікувати, щоб зробити ремонт обладнання або заміни частин у перший рік роботи, але будь-який в ньому для довгого шляху мають бути підготовлені для оновлення обладнання і ремонтів періодично. Маючи місцевого дистриб’ютора / дилера буде дуже важлива для підтримки вашого автомийку в робочому стані.

Маючи хороше профілактичне обслуговування системи буде йти по шляху забезпечення максимальної прибутковості і задоволеності клієнтів.

Яким має бути мій автомийку бути налаштовані?

Чим більше варіантів вашої автомийці і має більшу різноманітність транспортних засобів, які ви можете впоратися, тим більше трафіку ви отримаєте. Напевно, потрібно мати 2-3 самообслуговування, Äúmanual, AU кіосків з душовою оснащений автоматичною системою. Багато клієнтів воліють зроби сам системи.

Ваша автоматизована система повинна також пропонують кілька варіантів, що дозволяє з меншими витратами, Äúquicker чисті, АС і більш високого рівня чистого воску варіантів буде залучати самих клієнтів. Переконайтеся, що ви Дону, АОТ змагатися з зробити це самостійно кіосків на нижньому кінці, ні з, Äúhigh кінця, AU повне обслуговування автомийки вниз по дорозі.

Більшість нових систем автомийки може обробляти великі позашляховики і вантажівки, але потрібно переконатися, що ваш автоматизованої системи автомийки може обробляти різні транспортні засоби.

який трафік може я гадаю?

Трафік буде сильно варіюватися залежно від місця розташування, часу року, дня тижня і навіть часу доби. У Верхньому Середньому Заході, з листопада по лютий стає набагато важче трафіку, ніж інші місяці тому, що автомобілі брудніше швидше в зимовий період. Слід очікувати, 20% до 30% більше трафіку в ці пікові місяці, ніж від місяця.

У вихідні дні (п’ятниця, субота та неділя) найзавантаженіші дні тижня і вам може знадобитися додаткова допомога для управління автомийку в цей час. Автомийка трафіку впаде, коли сонце сідає, тому можна очікувати більш високих рівнів трафіку в 9:00 ранку до ранньої раз ввечері.

Згідно з однією з оцінок кількості транспортних засобів промивали протягом дня буде від 20 до 40 автомобілів на день, тиждень і від 50 до 70 автомобілів на день, кінець тижня. Це, звичайно, може сильно варіюватися залежно від місця розташування, конфігурації автомобіля прання і пори року і, звичайно, погоди.

Скільки я можу зарядити?

Ціни дійсно змінюються залежно від району країни і місцевої конкуренції. Наприклад, деякі автомийки на західному узбережжі мають велику вартість запуску автомийки, ніж на Середньому Заході. Щоб переконатися, що ви конкурентоспроможні не забудьте перевірити ваші місцеві конкуренції, щоб виправдати Ваш час запуску.

Додавання торгових автоматах можна також збільшити дохід. Витираючи рушники, миючі машини і ароматів кілька варіантів для вашого торгового автомата.

які мої експлуатаційні витрати?

Податки, майна та об’єкта витрат, відсотки по кредитах, матеріалів, таких як хімікати, обладнання технічного обслуговування і витрат на модернізацію разом з частиною часу допомогу на вихідні та години пік повинні бути досліджені, перш ніж починати бізнес автомийку. Ви повинні бути готові заплатити супутніх 8-16 годин на тиждень протягом вихідних охоплення.