навчання дітей йога – 3 простих кроки утримує їх увагу

Якщо ви тільки що заробили сертифікації вчитель йоги ви ніколи не думали, ви хочете, щоб ваша Йога малюка краще навчання ви, можливо, дати їм, а не вони народилися, його не так легко випрямити коліна, зробити їх встати прямо або покласти їх плечі вниз, і чесно, ви хочете, щоб дати їм якомога краще і отримати їх на правильний шлях. Якщо ви хочете навчати дітей у принади Практика йоги тут, в цій короткій статті я поділюся з вами 3 простих порад, які можуть перетворити потенційний кошмар у йогічних мрію.

1.

Так, це може бути важко вчити трохи видів, ви не замислювалися про займаючи навчальний курс, який є специфічним для викладання йоги для дітей (Ваганова технікою).

2. Запитайте будь-якого дорослого, який працює з дітьми, скажімо, в дитячий садок, вони скажуть вам, при навчанні дітей молодшого віку його робить багато про сенс, щоб зробити гру матеріалу, а вони, природно, грайливий і цікавий та ігри ніби як підвищує їх здатність до творчості.

3. Як ви повертаєтеся спиною, скажіть, що ви хочете, щоб припинити рух і проводити свої основні позиції, або ви могли б їм завершити дуже прості пози і використовувати візуальні ефекти, щоб зробити його більш захоплюючим. Наприклад, ви можете ввести їх в поїздку на верблюді. Нехай діти сидять з ноги на ногу, потім доручити їм усвідомити їх щиколотки, як ніби тримається за віжки. Потім попросіть дітей прикидаються, що вони рухаються з верблюдом в якості прогулянки. Дихання в повільно, натискаючи їх живіт вперед і голову назад, повільно видихніть, одночасно витягуючи голову вперед і штовхаючи їх живіт назад, так що назад назовні криві, то повторюватися, поки верблюд не перестане йти.

У висновку

З дітьми дійсно творчої, і ви скоро їх увагу. Знайти деякі прості пози для вашої дитини, щоб дізнатися в першу чергу. Не забувайте використовувати візуальні ефекти і зробити це весело. Однією позі ви можете уявити це поїздка на верблюді. Попросіть дитину сидіти зі схрещеними ногами. Вона може ніжно схопити її щиколотки, як ніби тримається за поводи. Ваша дитина повинна прикинутися, що вона рухається з верблюдом, як вона ходить. Вона повинна дихати повільно, натискаючи її живіт вперед і голову назад. Потім, вона повинна повільно видихніть, одночасно витягуючи голову вперед і штовхає її живіт назад, так, що її назад назовні кривих. Повторюйте, поки поїздка на верблюді не закінчиться.