навіщо використовувати франшизи свинцю покоління веб-портали

За останні пару років я був свідком все більше і більше франчайзерів робити свої власні платної реклами в Інтернеті. Хоча більшість з цих франчайзерів вибрати на додаток до реклами на порталах франшизи свинець, деякі фактично припинити використання свинцю порталах франшизи в цілому. Я думаю, що це недалекоглядно з боку франчайзера з багатьох причин. Звичайно, я упереджений, але моє упередження походить від багаторічного досвіду.

Що все франчайзери, Äîand на те пішло перспективних франчайзі, Äîshould розуміти, про франшизу портали привести покоління є те, що одна з промисловості, AOS найбільша сила стає перспективних франшиз поглянути на франшизу поняття, що вони зазвичай ніколи не думав, щоб дізнатися про. Кращим ведучим порталам покоління, я, очевидно, Äîand графа А. Д. двигуна поряд з іншими пам’ятками Інтерактивна компаній, Äîmake впевнені, що всі їхні рекламодавці отримують веде. І не тільки побутові імена, як метро чи Aamco. Звичайно, ми всі можемо зробити, веде до великих франчайзерів ім’я, але є тільки дуже багато з тих, щоб ходити. Більше того, багато хто з найбільших імен може мати капітал і географічні вимоги, які закрили в іншому випадку кваліфікованого кандидата. Ось де ми як індустрія настільки набагато більш економічно ефективним, ніж той, хто може робити свої власні контекстної реклами.

Існують буквально тисячі ключових слів, які мені вдається в нашій кампанії кожен день. У нас є майстерність і досвід, щоб монетизувати ці ключові слова таким чином, що ми можемо забезпечити призводить до наших рекламодавцям, що вони не могли наблизитися до отримання, якби вони зробили це самостійно. Причина цього дуже проста: метод франчайзерів, що не на використання веб-портал, щоб отримати веде, хоча PPC кампаній, або покупка загальних термінах або покупку бренду спеціальні терміни.

Що стосується першого, мільйони доларів витрачаються кожен рік на франшизу веб-порталів на загальних умовах. Отже, вартість цих умовах досить висока, і малих, з середнім розміром франшизи поняття як правило, не може справити прийнятну рентабельність інвестицій у рекламу виключно в цій манері. Що стосується останнього, купуючи ключові слова, що відносяться до одного, AOS бренд діє тільки тоді, франчайзер зазвичай шукали на ім’я. Це був мій досвід, що переважна більшість франшиз продано за останні п’ять років не є результатом франчайзі знаючи точного бренду, що він або вона хоче, коли вони стали шукати. Швидше, вони, ймовірно, було деяке уявлення про те, які галузі вони хотіли б працювати в і тоді говорив з великою кількістю різних компаній, так і за межами цієї галузі. Саме тому воно може бути економічно ефективним, щоб зробити одну, AOS власної контекстної реклами в тому, що ніхто не шукає на умовах. І хоча це може бути економічно ефективною, вона не генерує жодних висновків.

Кожен тиждень приносить близько рекламодавець, який вирішує, що він або вона може виробляти більше потенційних клієнтів, роблячи свої платними рекламними компаніями. Іноді, вони можуть зробити це успішно. Більше разів, ніж, однак, не той же самий рекламодавець повертається Оголошення Двигун певний рівень рекламного впливу. Ми не думаємо, що ми розумніші, ніж рекламодавець або знають свою справу краще, ніж вони це роблять, але у нас є модель, яка виявилася дуже ефективною. І вона зробила це для найбільших франшиз все, аж до найдрібніших і найтемніших.

Простіше кажучи, ми не, АОТ знаємо, як зробити піцу, і ми не знаємо, як продавати піцу. Це ваша робота. Що ми знаємо як зробити, це змусити людей подумати про купівлю франшизи піци які, можливо, ніколи не вважали раніше.