навіщо витрачати ще один день цікаво, якщо вдома постановка є правильним для Вас

Якщо ви думаєте, що подобається бути вдома бувалий, але ви не впевнені, що хочете це досить погано, щоб вкладати кошти в навчання та інші витрати запуску, ось питання до вас:

Як ви знаєте, якщо це для вас чи ні, поки не спробувати?

Ви були б здивовані, дізнавшись, скільки Постановка Diva випускники зайняли свої постановки навчання в більш пізньому віці, як “другий кар’єрою шансу”. Більшість з них говорили мені, що б вони зробили це багато років тому, а не витрачати стільки часу на роботу, яку вони ненавидять, пригнічуючи їх творчого духу.

Ви повинні запитати себе, чому вдома постановка є привабливим для вас в першу чергу.

Одна річ, я весь час чую від прагнуть ветеранів є, “Я був прикрашати все моє життя, так як у мене був перший ляльковий будиночок. Коли у мене була моя перша квартира Я провів годинники, прикраси та косметичний ремонт, і тепер, що у мене є будинок моїх, тих, хто приходить сміється, тому що меблі завжди переміщається навколо, так як я постійно оздоблювальних робіт. ”

Ви проводите вихідні збирається відкрити вдома, тому що вам цікаво, про те, як вдома оформлені? Ви витрачаєте час на перегляд MLS листинги, навіть якщо ви не купуєте будинок? Чи існує у вашій прекрасній ночі включати керлінгу з напоєм перед HGTV?

Там хороший шанс, що якщо вдома постановка є привабливим для вас, і ви робите всі ці речі, це було в крові назавжди. Це було хобі, але ніколи бізнесом і велика річ стримує вас є страх перед невідомим.

Не було сенсу вважати, що інтерес і талант і перетворити його в бізнес, щоб ви могли заробляти на життя тим, що ви любите?

Це може спрацювати, і це може ні, але більшість людей проводять все своє життя намагаються з’ясувати, що це таке, що вони люблять. Якщо ви вже знаєте, у вашому серці, що це бути своїм власним босом, як вдома бувалий то ви не зобов’язані зробити це заради себе, щоб дати йому спробувати?

Інша річ, ви повинні запитати себе, це те, що у вас є, щоб програти?

Весь Постановка Diva Головна Постановка Бізнес програма навчання коштує трохи менше $ 1000, який Ви мабуть думаєте, звучить як величезні інвестиції. Але у великій схемі речей, це не так, мова йде про вартість міні-відпустку від життя або роботу ви в даний час не користуються. Якщо ви робите інвестиції, робити все, що ви дізналися в програмі і отримати два або три клієнти, ваша програма заплатили, і ви знаходитесь на своєму шляху, щоб жити життям, про що ти мріяв за тисячу доларів.

Саме чудове в будинку постановки є те, що вам не потрібно або інвентаризації магазину. Ви не купуєте франшизу або що-небудь подібне. Є дуже мало зі своєї кишені витрати, крім вартості вашого навчання. Ви будете потребувати в автомобілі, портфель, фотоапарат і деякі візитні картки, і ви знаходитесь на своєму шляху.

Якщо він не працює, у вас є досвід виходить за рамки своєї зони комфорту і спробувати щось нове. Ти не в $ 1000, але принаймні ви не будете жити все життя з жалем і постійно цікаво, “що якщо”. І я не можу уявити, провести залишок свого життя, щоб бути розчарованим в собі, що не ризикувати, що, можливо, дали мені і моїй родині на краще майбутнє.