найкраща школа району

Там не бракує слів “етика” і “корпоративна відповідальність” на всіх наших місцевих випусках новин. Люди набагато додаткове в гармонії з більш пильно з’являються на які вони роблять з підприємством, і незалежно від того, чи дійсно вони будуть навколо, коли ми повинні мати їх.

Будучи увазі пройшла вірусна, поширюючись зі шкільних дворів та автобуси до Інтернету, внаслідок чого численні діти до відчаю, навіть покінчити із собою-жертвами знущань, кібер і в іншому випадку.

В результаті, сорок чотири держави ввели в практику своєї боротьбі з хуліганством законів і Нью-Джерсі “боротьбі з хуліганством Білль про права” Єдина вимога підпису губернатора Крісті. Заявлені Assemblywoman Валері Huttle (D-Берген), «Цей закон дає зрозуміти, що зупинка і реагуванню на інциденти переслідування, залякування і знущань не можуть бути опущені.”

Нужда не може бути завищена, а жертвами діти більше не можуть працювати житла і знайти притулок. Хуліганами не поширювати свої злоби 24/7, і немає ніякої можливості уникнути цього. Виправдання, напевно, але деякі батьки враховують поширення hurtfulness захищених підходящі і збираються до суду, щоб створити свою справу.

Вони взагалі не перемогти, хоч. Два сповістила рішень виділяються, на користь школи належне, щоб дисциплінувати своїх хуліганів:

Я згадую останній рік бачачи блогів по всьому світу широкий попередження Інтернеті ви не купувати подарункові карти від боротьби роздрібних організацій, які, можливо, не бути поруч, коли ваш подарунок готовий до використання. Або як ви можете впоратися зі змінами, які кілька фірм збираються за допомогою, щоб спробувати залишитися на плаву і триматися подалі від звільнень.

• J.S. колишній отн. Снайдер В. Blue Mountain Районна школа: У лютому, Третій окружний апеляційний суд ухвалив, що штат Пенсільванія школі не порушують безкоштовну середнього школяру про права заряду мови, коли вона була припинена для розміщення підроблений профіль її боргу по MySpace описуючи його в непристойні терміни, як педофіл і сексуальної залежності.

Це також чергу позначається на наших клієнтів. Отже, як ми справляємося з хорошим клієнтом зіпсувалося? Я вважаю, що першим кроком є ​​передача ваші проблеми, поставляти факти про варіанти для розгляду, і підтримувати їх, щоб зрозуміти вплив на своїх клієнтів, співробітників і постачальників послуг.

Я застосував для обробки асоціації управління для невеликої організації з 180 членами. Я працював через їх рада директорів, і зіткнулися з великою кількістю етичних проблем. У багатьох випадках я говорив слова “, використовуючи вашу позицію за допомогою ради особистої вигоди”.

• Doninger В. Niehoff: Тут, Другий окружний апеляційний суд ухвалив, що шкільний округ не порушує прав Першої поправки студента, коли він дисциплінований її для виклику шкільні адміністратори, як “душа мішки в центральному офісі” на її особистий блог .

Тим часом, суд Каліфорнії ухвалив, що федеральні студент може бути дисциплінованим для розміщення слайд-шоу YouTube у вбивстві її середню школу англійської вчителя.

Пару місяців тому, я отримав телефонний дзвінок від бізнесу бажаючи, щоб я, як член цієї організації, щоб підтримати наш місцевий шкільний округ рекламою на своїх спортивних плакатів. Вони почали з кроком 1 з згадки членів Ради директорів, як людина, який рекомендував мене називають.

У додатковому випадку Вашінгтоні федеральний суд залишив у силі 40-денного призупинення старшокласника які відеозапис свого вчителя в класі, а потім розмістив його на YouTube з сексуальним підтекстом графікою і музикою.