найкраще для вашого капіталу фінансування бізнесу

Приватних інвесторів і венчурних капіталістів знаходяться в тій же категорії інвестування. Вони пропонують знання та фінансування для нових підприємств в обмін на акції. Але венчурні капіталісти вкладають гроші у проекти починають очікував отримати signficant прибуток у майбутньому, в той час як приватні організації фінансування капіталу подивитися на більш розвинені підприємства, які має можливість чіткої стратегії виходу.
Інвестиційні компанії вкладати кошти у фінансування проектів і менше плану на максимізацію прибутку за рахунок продажу компанії або збирається громадськості протягом менш ніж за десять років. Власники компаній часто буде робити більше прибутку і матиме менше клопоту з приватними інвесторами, ніж вони були, перейшовши громадськості.
Коли справа доходить до фінансування бізнесу, що вам потрібно знати про двох основних категорій. А саме, це фінансування боргових і пайових фінансуванням. Плюси і мінуси можна знайти для кожного з цих варіантів, що робить його більш простим, щоб знайти інвестора, який підходить для вашого бізнесу в кращих способів.
Позикового фінансування угод з боргами: позикові гроші повернуті з відсотками протягом фіксованого періоду часу. Деякі кредитні ресурси концентрується на короткострокових, інші боргове фінансування на довгострокову перспективу. Під короткостроковими угоду про фінансування боргу, позичальник має на рік для погашення кредитору. Довгострокова заборгованість фінансування має справу з періодами більше року. З урахуванням зростання боргового фінансування, все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви платите все назад. Позикового фінансування зазвичай отримують з інститутів, таких як банки та інші традиційні кредитори. З урахуванням зростання боргового фінансування, вам доведеться зробити виплати кожен місяць, в який увійдуть інтерес.
Позикових коштів обміни частку бізнесу в грошових коштах. Це допоможе вам отримати кошти на свій бізнес, не вдаючись у борг. Продаж акцій означає прийняття на інвесторів. Велика кількість кустарної промисловості залучити акціонерний, працюючи разом з інвесторами, щоб зробити їх бізнес успішним і отримати прибуток від своїх інвестицій.
Основні переваги справедливості фінансування в тому, що ви не повинні оплачувати ваші інвестори, навіть якщо ваша компанія збанкрутує. Ваш бізнес-ресурси не потрібні для забезпечення справедливості. Підприємства з адекватною справедливості буде виглядати краще для кредиторів, інвесторів і так далі. Ваш бізнес буде мати більше коштів у касі, тому що він не буде мати, щоб зробити виплати боргів.
Брак фінансування справедливості в тому, що ви повинні будете скласти власності і частку вашого прибутку підприємств іншим інвесторам. Інші власники можуть мати різні ідеї, ніж ваш про те, як вести бізнес. Виплати інвесторам не розглядаються в якості податків.
Якщо у вас є відмінна ідея для бізнесу і потребують венчурне фінансування для нього, є готові венчурний капіталіст очікування там, щоб допомогти вам почати вас вниз по доріжці. Венчурне фінансування straighforward отримати, якщо ваш бізнес буде рости.