найму адвоката франшизи

Багато хто вважає, що, оскільки договір франшизи за своєю природою договору, будь адвокат уповноважена розглядати його. Тим не менш, це не обов’язково так. Договори франчайзингу є унікальними контрактів, і тільки юристи франшизи кваліфіковані, щоб впоратися з ними.

Франчайзинг це все про здатність копіювати бізнес-концепції, а також узгоджений продукт або послугу. Завдяки цій послідовності, франчайзери можуть побудувати бренд і мережу франчайзингових місцях, які підсилюють їх імідж. Багато хто з питань, порушених у договір франшизи диктуються цієї послідовності та відповідальності франчайзера щодо захисту свого бренду. Ці положення часто невірно витлумачені адвокати, які не мають досвіду франшизи питання, як вплив на користь франчайзера.

Маючи все це на увазі, ви повинні обов’язково зберегти франшизу адвоката переглянути ваш договір франшизи – до адвоката франшизи може визначити, чи дійсно умови договору та зобов’язання є прийнятними / звичайна практика або надмірна / незвичайного в франшизи відносини. Крім того, вони можуть допомогти вам вести переговори з франчайзером з викладенням яка змінює франчайзер може бути готовий зробити і, навпаки, які зміни можуть бути відхилені. Допомога в оцінці можливості франшизи та довідки про написання і деталізація бізнес-плану також переваги, які франшизи адвокат, ймовірно, забезпечить.

Це не важко знайти кваліфікованого адвоката франшизи. Чи знаєте ви когось, хто інвестував у франшизу? Запитайте у них напряму. Ваші особисті / бізнес-адвокат або ваш бухгалтер також може дати вам посилання. Якщо ви не в змозі розкрити франчайзингу адвоката, незважаючи на ваші зусилля мережі, ви можете звернутися до вашої асоціації адвокатів держава за інформацію.

Як завжди, зробити вашу належної обачності: не поспішайте, щоб говорити з більш ніж одним адвокатом, щоб переконатися, що ви знайдете той, який ви відчували себе комфортно працювати. Це було б у ваших інтересах, щоб отримати допомогу від адвоката та інших професійних консультантів, перш ніж інвестувати в франшизи – за допомогою досвідченого адвоката франшизи, ви просто ймовірно, щоб отримати кращі результати.