на основі водню ініціативою підвищення паливної

Вода / Паливні Проект розроблений спеціально роз’яснити, як на основі водню палива можуть бути використані для підвищення на основі вуглецю палива. Мета полягає в освіті громадськості про простоту на вимогу технології електролізу і легкість інтеграції у вже існуючу інфраструктуру. Основним аспектом проекту є надання безкоштовної інформації в той час як інша спроба сайт, щоб скористатися ситуацією. Представляючи безкоштовну інформацію широкої громадськості тепер має кращу можливість стати поінформованими про те, як найближче майбутнє енергетичної галузі буде розвиватися.

Вода / Паливо перетворювачі Проект є головним ініціативи електролізу в світі призначений для уточнення як на основі водню палива, таких як газ Brown, Rhodes газ, киснево-водневої або HHO можуть бути використані для поліпшення згоряння вуглецевого палива. Завдання вуглецю заміщення палива є важким Тому, щоб мінімізувати труднощі, концепція палива посилення може бути використана для відстрочити необхідність повної заміни. Тому що концепція підвищення вуглецю палива узгоджується з неминучою необхідністю для заміщення, то досить імовірно, що він буде створений в якості мосту між що є і що буде. Споживаючи паливі вуглецю більш ефективно, вся логістика та економіка найближчому майбутньому можуть бути відповідним чином скориговані, забезпечуючи тим самим необхідну перепочинок, щоб полегшити навантаження на інфраструктуру під час безпрецедентного переходу на альтернативні види палива.

Ноа Seidman: В даний час я старший в Університеті Хофстра на Лонг-Айленді в Нью-Йорку держави (США). Я став брати участь в цій технології, оскільки вона включає в себе моє майбутнє. У мене є унікальне розуміння технології, що робить мене ідеальним кандидатом для створення такого проекту. Вода / Проект Паливні постійно зростає, як моє розуміння технології постійно збільшується. Я як і раніше, щоб провести дослідження експерименти, якщо дозволяє час, але моєю головною метою в цей час, щоб краще мій сайт, я витрачаємо багато часу на сайт, щоб забезпечити найкращі і найбільш точну інформацію можливо!