невидимих ​​клієнтів

Скільки разів вас як клієнта відчував, як ніби ви ставили продавця, просячи допомоги і не перериваючи їх, оскільки вони були зайняті в особистій розмові з колегою або іншому?

Я можу згадати часи, я насправді сказав різним клерки магазину, які були або повністю займається розповідати своїм колегам про диких партію вони взяли участь у минулі вихідні або велика бійка у них була з чоловіком, “Мені шкода турбувати вас, але у вас є це мого розміру? ” і вони дивилися на мене, ніби я тільки що зруйнував найважливіший момент в їхньому житті.

Чи були у Вас досвід, як це?

Багато років тому, коли конкурс був майже не існує для багатьох підприємств, споживачі прийняли цей тип поведінки, тому що у них не було багато варіантів на вибір.

Власники бізнесу і взяла верх і могли стягувати ціни, вони хотіли, не маючи реальної проблемою для дійсно клієнт був дійсно задоволені або були їх потреби в повному обсязі.

Сьогодні конкуренція є жорсткою, особливо в силу Інтернету і розширення світових ринків.

Якщо споживач не подобається продукт або послугу, або має невдалий досвід, все, що їй потрібно зробити, це укласти її кредитну карту назад в сумочку і взяти її вибрати будь-яку кількість інших компаній, які із задоволенням дадуть їй те, що вона шукає для.

Вона навіть не доведеться виходити з дому, якщо вона не хоче! Вона може робити покупки онлайн від тисяч постачальників, які з радістю доставимо товар прямо до неї порозі.

Що це нова реальність ведення бізнесу означає для вас, як власник малого бізнесу або вдома підприємця?

Це означає, що ви повинні надати виключне обслуговування клієнтів та високу якість продукції, якщо ви хочете побудувати довгострокові відносини з клієнтами та замовниками.

Якщо у вас є співробітники, це також важливо, що вони розуміють важливість того, щоб кожен клієнт відчувати себе на мільйон доларів клієнтом. Це все про досвід ви надаєте – відчуття вашого клієнт є при веденні бізнесу з вами.

Зустрітися з вашими клієнтами. Дізнайтеся те, що вони шукають і чому, ставлячи питання, то дійсно слухати, що вони говорять. Зробити це в точку, щоб дійсно зрозуміти, що саме вони хочуть створити або вирішити, то, якщо ви можете забезпечити вирішення, запропонувати їм це.

Побудова успішного, прибуткового бізнесу залежить від встановлення довгострокових, лояльних клієнтів. Необхідність реалізації нових клієнтів, щоб замінити тих, хто не може стати повернення втомлює і дорого.

Як ви служите нових та існуючих клієнтів та клієнтів, щоб вони відчували себе чули, бачили і цінували. Ніхто не любить бути невидимим, особливо тих, хто збирається здавати свої кровно зароблені гроші.

Ставитися до кожного клієнта, як мільйон доларів клієнта, тому що при побудові довгострокових відносин з ними, вони тільки могли б дуже добре стають одним цілим.

2006 Лорі Hayes – джерело ГБД