необмежений успіх у бізнесі … те, що це дійсно означає

Якщо ви раді бути в бізнесі, я маю на увазі по-справжньому захоплені своєю бізнес-концепції та пільг і / або рішень, які вона надає, ви, звичайно, добре на вашому шляху до необмеженої успіху в бізнесі.

З бізнес-плану вперед, людина стикається з дилемою, довгі години, балансуючи час з сім’єю і т.д. бізнес-завдань … Вибачте мене, поки я беру момент, втомлююся просто думати про балансування це бере, щоб просто вижити у світі бізнесу. Без сумніву, володіють бізнесом є як виклик, як це корисно. Я знаю, коли я почав свій бізнес 6 років тому, я поняття не мав, скільки роботи буде потрібно, щоб дістатися туди, де я перебуваю зараз. Але зараз, я надана можливість задуматися про минулі досягнення з гордістю і це дає мені додаткове паливо Мені потрібно будувати плани на майбутнє з хвилюванням.

Ти коли-небудь зустрічався з підприємцем, який не хотів, щоб домогтися успіху? У мене немає, але я, звичайно, зустрів кілька, які були найкращі наміри і протягом перших кількох років довелося закрити свої операції, так як це було просто занадто багато для обробки. Я почав вивчати поведінкові моделі і виявив дві речі, які були широко поширені; перше, це відсутність довіри. У той час як нові підприємці хвилюєшся про свою бізнес-ідеї, вони не вистачає одного ключового компонента, і це довіра, щоб отримати там і впровадити те, що їх бізнес може запропонувати для громадськості. Одна з перших речей, які я вчу своїх клієнтів, щоб перетворити свою увагу з їх продукції та послуг на пільги і рішень. Подумайте про це на мить (продукти = переваг … = послугами рішень). Раптом увагу зосереджено на те, як вони можуть допомогти їх перспективи. Хіба це не дивне перетворення! Показуючи їх перспективи, що вони дійсно там, щоб забезпечити пільг і / або рішення і щоб допомогти їм досягти деякого типу цілі, вони можуть негайно почати будувати відносини, які вони повинні отримати впевненість, що буде розвивати свій бізнес на довгі роки.

Друга спільна риса, яку я знайшов у тому, що в якості нового підприємця, вони відчувають, що вони повинні знати все про кожному аспекті їхнього бізнесу. Хоча ми знаємо, що це неможливо бути експертом у всіх з проханням про допомогу і раніше один з найважчих речей, щоб зробити. Якщо серйозно, то просто думаю, все капелюхи новий власник малого бізнесу повинен носити: Бухгалтер, офіс-менеджер, служби роботи з клієнтами, агент з продажу, директор з маркетингу Акції експерт, і це тільки, щоб назвати декілька … Простіше кажучи, ми повинні бути всім для всіх, і я тут, щоб сказати вам, що просто не представляється можливим. Тому чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше ви досягнете своєї мети і завдання.

Мораль цієї статті у тому, що успіх у бізнесі Необмежений для всіх. Просто вашу увагу в правій області і попросити про допомогу, коли це необхідно. Ви швидко дізнаєтеся, що успіх є відчуття, що ви отримуєте, коли ви живете спосіб життя ви завжди мріяли.