не одружуються, щоб ваші ідеї – способи стати багатим

Те, що я хочу говорити про сьогодні дуже тісно пов’язані або насправді компонент гнучкості, що я кажу про те, так важливо в бізнесі, і це ідея переконавшись, що ви не дозволяєте собі бути заміжня за будь-якої конкретної ідеї.

Що я маю на увазі бути заміжня за ідею, коли ви, Äôve дозволив своєму розуму бути таким задихнулися на речі збираються певним чином або уявлення про вашому бізнесі або певний аспект про вашому бізнесі, що ви не готові до того, відкриті зустрічі це по-іншому, і часто не потрапляють в ліс за деревами, будучи не бажає вносити зміни або можливості дивитися на речі в іншому світлі.

Ви хочете, щоб переконатися, що у вашому бізнесі, що ви бачите бізнесу в якості інструменту. Ваш бізнес є транспортний засіб, те, що створює доходу для вас, створюючи певний спосіб життя для вас і вашої родини, створення безпеки для вас і ваших близьких, але це розширення вас, але це не ти.

Це ніколи не повинно стати синонімом, хто ви. Як правило, знайти тих, хто у шлюбі з їх бізнес, дивлячись на свого бізнесу в певному сенсі.

Вони, Äôve дозволили їх бізнес, щоб стати таким синонімом, хто вони, що все, або будь-яке можливе зміну або пропозицію зміни в цей бізнес стає майже як для них загрозу, і це дійсно змушує людей обмежувати їх власного успіху.

Я, Äôve бачив бізнесу йти у вогні весь час, тому що люди так хочуть бути більш гнучкими, і вони, у шлюбі з Aore дивлячись на свого бізнесу в певному сенсі, і вони Дону, АОТ хочуть бачити його будь-яким іншим способом.

Тому що вони не хочуть бачити його будь-яким іншим способом, спосіб, яким вони в даний час для експлуатації, яке не принесло результатів, буквально займає їх.

У вас може бути щось настільки ж просте, як законодавчий акт, що іноді може знищити весь бізнес. Можливо, вам доведеться відмовитися від вашого бізнесу і почати з нуля і почати щось зовсім нове, тому що зміни на ринку, що хоче ринок змін, то, як люди спілкуються зміни.

Якщо ви думаєте про таких компаній, як газети, які знаходяться в такої проблеми прямо зараз, тому що вони, Äôve було дійсно важкий час найбільше відповідає по-новому, що люди вважають за краще отримувати інформацію і хочете, щоб вона більш інтерактивним.

Ви можете думати про компанії, як FedEx та UPS. Ви знаєте, більшість компаній вантажоперевезення з бізнесу просто тому, що вони були дійсно зафіксовані і в шлюбі з ідеєю того, щоб зробити все через людську працю, але ці дві компанії, тому що вони охоплюють технології, змогли вижити і навіть процвітати в інформаційну віку.

Отже, у вашому бізнесі переконатися, що незалежно від того, що ви ніколи не є 100% одружений на будь-які ідеї у ваш бізнес.

Тримайте свої плани у піску, але зберегти ваші цілі в камінь, так що всякий раз, коли щось змінюється, ви зможете внести зміни і впоратися з нею таким чином, що переміщує вас вперед, так що ви одягаєте, АОТ стримувати себе, будучи настільки спрямовані на За інших певним чином, що ви насправді себе і свого бізнесу величезної шкоди.