новий будівельний сезон приносить нові небезпеки

Багато Нью-Йорка і Нью-Джерсі працівників будівництва чекають весняний будівельний сезон зі змішаним почуттям хвилювання з приводу роботи і доходу ще стурбовані нещасних випадків і травм. Як будівництво роботодавці користуються зимовий сезон для планування завдань на майбутній сезон, вони повинні також вжити конкретні заходи для захисту будівельників від серйозною роботою травм.

що можна зробити до початку роботи знову?

Хоча ви не можете нести відповідальність за процедури вашої компанії, є ряд явних способів менеджер може зменшити ймовірність входження будівництва аварії. Це гарна ідея попросити вашої компанії ці кілька питань.

1. Чи були якісь стандарти безпеки змінився з минулого року? Як федеральні, так і урядів штатів проходять правил техніки безпеки щороку, які явно призначені для захисту від серйозних травм будівельник. Свіжі керівні принципи зазвичай додаються і можуть спричинити за собою будівельним компаніям працювати по-іншому, ніж працівники звикли. Наприклад, цього року про гігієну і безпеки праці (OSHA) випустив нову директиву призначені для захисту житлових будівельників з падіння нещасних випадків і травм. Ця нова директива відрізняється зовсім небагато від минулих указів житлових споруд, і будівельні компанії повинні дотримуватися цієї нової директиви відповідно.

2. Чи збираєтеся ви забезпечити безпеку навчання співробітників до зайнятий сезон починається? Роботодавці несуть відповідальність за навчання співробітників з правильного використання обладнання для забезпечення безпеки і з техніки безпеки, перш ніж вони починають роботу або коли обладнання або зміна стандартів безпеки. Компанія, яка використовує вас можуть зажадати, щоб дати струм безпеки навчального курсу до початку весни будівництва.

3. Як буде обладнання, щоб упевнитися, що все ще працює належним чином? Ні для кого не секрет, що більша частина обладнання, в будівництві дійсно може зашкодити вам. Якщо травм є несправне обладнання, то це часто виробником обладнання або дистриб’ютором, який несе відповідальність. Однак, якщо травми відбуваються, тому що роботодавець не обслуговувати або перевіряти обладнання або тому, що роботодавець не навчати працівників про те, як використовувати обладнання, то роботодавець може нести відповідальність за травми.

що можна зробити, якщо я отримаю травму на будівництві?

Відмови роботодавця вжити належних заходів для забезпечення вашої безпеки може призвести до відповідальності роботодавця за виниклі в результаті травм. Компенсація може включати збитки за минулі, справжні і майбутні медичні витрати, витрати на реабілітацію і втрачений дохід, і біль і страждання. Якщо ви постраждали, або якщо ви втратили близьку людину, в Нью-Йорку або Нью-Джерсі Будівництво аварії, будь ласка, зв’яжіться з Нью-Джерсі та Нью-Йорк будівництва аварії адвокат сьогодні.