нові ідеї винаходу

Ще кілька нових ідей винаходи. Читайте про них, сміються над ними, якщо необхідно, змінити їх, використовувати їх і називати їх своїми, якщо хочете.

Сорочку кондиціонер. Походи в жарку погоду, я часто зупинятися, щоб промочити сорочку в потоці. Випарного охолодження, як вона висохне чудово. Тепер, якщо сорочку було небагато води «танків» на плечі, сорочка може бути підтримуватися у вологому стані і тримати охолодження протягом декількох годин, можливо. Вони повинні бути легкими, і вони повинні були б випускати воду повільно. Ще краще було б танки з регульованою витратою, щоб ви могли мати сорочку змочується з тією ж швидкістю, був сушку.

Motorskimobile. Це мотоцикл для снігу. Він працюватиме на слід як на снігоході, але це був би інший вид їзди. Користувач сидів би вище, як і на мотоциклі, і зможе маневрувати більш круті повороти. Це також може піти по вузьких стежках більш легко.

Генератори енергії хвиль. Як діти, ми мотузку, закували в ланцюги і спробував все, чим ми могли думати, щоб наші плоту на якір. Коли хвилі прийшли, хоча, навіть ланцюга зірвався. Чому б не використати це підйомна сила хвиль для запуску генератора? Весь блок буде прикріплений до нижньої частини озеро або море. Поплавок буде рухатися вгору і вниз з хвилі, підйому і падіння поршень, який повертає генератор з кожним рухом. Додаткові модулі можуть бути легко додані в колекцію, і отриману електрику підключені до берега.

Скриньки для володінь. Новизна винаходу, мова йде про те, щоб мати щось, щоб поховати ваших улюблених володінь, коли вони зламані або інакше “мертвої”.

Стіна, яка змінює колір. Ви, напевно, бачили ці рекламні щити, які використовують тристороння обертається панель миттєво змінити зображення на знакові. Є три можливих думок, звичайно. Нова ідея тут полягає у застосуванні цього винаходу до стін будинків. Коли ви сумуєте з кольором стіни, ви натискаєте на кнопку, і він змінюється на інший колір або фреску, або будь-який з трьох варіантів ви встановите його з.

Картини ці зміни. Це ж концепції, що вище винахід. Це просто підлаштовано кадр, який може відображати будь-який з трьох відбитків за допомогою натискання однієї кнопки.
Одноразові рюкзаки пікнік. Вони пластикові, досить сильним протягом декількох днів використання, і поставляються з закусками і пляшки з водою вже в них. Купуйте по одному для кожного з дітей, перш ніж потрапив у стежка.

Труби Chip падіння. Немає більш брудні миски несвіжі, сушіння чіпів DIP зі зламаним чіпів в ньому. Замість цього, ви просто застосувати падіння від зубної пасти, як трубки, безпосередньо на чіпі. Ви отримуєте рівно стільки, з меншим безладом. Вони можуть бути продані в шість пакетів, так що кожен може мати свою власну трубу. Хм … Що ще можна покласти в трубах? Якого розміру повинні бути труби? Про цю концепції дозріли для деяких нових ідей винаходи.