оборотні вентилятори даху вентиляція будівлі

Канада Вентилятор Ко розробила істинно оборотних (вихлоп та харчування вентилятора дах для загальної вентиляційної.

Рециркуляторів Тип CBRE призначені для використання в комерційних і промислових додатків, де є sufiicient висота стелі для створення різниці температур між підлогою та стелею. Ці програми включають заводи, склади і великих комерційних будівлях.

CBRE рециркуляторів даху функціонувати як харчування від звичайної даху вентилятори в теплу погоду і в якості енергозберігаючої системою рециркуляції повітря в холодну погоду. Кожен блок оснащений реверсивний вентилятор, який розподіляє тепле повітря стелі всюди заводу і нагріву зменшується Builing вимогам. З перемикачем він може функціонувати як звичайний вентилятор даху. Є два типи пристроїв: 1) для рециркуляції вихлопних газів і, 2) для вихлопних газів, пилу зовнішнього та рециркуляційного.

Доступні розміри колеса вентилятора від 24 “до 60”, спектаклі: 50000 CFM @ 1/2 “РГ.

Реверсивним гвинтом включає в себе спеціально розроблені аеродинамічні розділів і діаметр центрального отвору для оптимальної ефективності і фізичних сил. Альтернативний лямелькамі кроком гвинта повернені на 180 градусів один до одного і з двома отворами кріпиться до панелі вентилятора.

Тип УГ PRVs надійно витягувати великі обсяги гарячих газів і диму незалежно від конфігурації збірки, місцезнаходження та погодних умов. Вони витримують високих температур протягом тривалих періодів часу.

Інший надійною системою вентиляції, яка може працювати під час пожежі є Канада Тип повітродувки HS Відпуск теплової вентилятор і диму даху. Це запобігає дим лісозаготівлі, дозволяє людям швидко втекти, зводить до мінімуму пошкодження майна і змісту і дозволяє пожежним, щоб напасти на вогонь без перешкод. Ці вентилятори потужності дахи мають додаткову перевагу в забезпеченні нормального повсякденного вентиляції і в багатьох випадках може бути також забезпечений повітропроводів для використання в багатоповерхових будівлях.

Концепція диму вентиляції і тепла вперше був намічений Промислові страховиків ризиків (ІРІ). Використання харчуванням вентиляція може усунути проблеми, що виникли з гравітацією вентиляційні отвори. Спеціально розроблені монтовані на даху витяжних вентиляторів б механічно відводити тепло і диму в умовах надзвичайних вогню.

Унікальний тип УГ потужності вентиляторів даху забезпечити рішення для надзвичайних тепла і диму вентиляції, що є надійною в самих екстремальних обставинах.

Всі критичні компоненти УГ PTV, що піддається повітряному потоку є чорна будівництва витримувати високі температури. Ці важкі матеріали калібрувальних запобігання деформації частин вентилятора і збої в роботі при високій температурі. Це також гарантує роки безвідмовної роботи в нормальній повсякденної роботи PRV.

Пояс і підшипники захищені від потоку повітря, укладаючи їх у провітрюваному трубки. Дизайн включає в себе вентилятор УГ стропальник тепла / крильчатки. Вона ізолює підшипників вентилятора від пошкодження тепла і малює прохолодно зовні повітря через моторний відсік і над стрічкою і підшипників. Навесні loade, плавкою вставкою активоване пристрій автоматично відкриває заслінки, коли температура на вентилятор досягає 165 F. Thei включає вентилятор функціонувати як тяжкість вентилятор до харчуванням операції.

Тип HC Вентилятори потужність даху були протестовані для роботи:

– Conituously при 650 F;
– 3 годин при 800 ° F;
– 1,5 год при 1000 ф;
– 1/2 години на висоті 1200 ф.