об’ємних торгових автоматів – аналіз витрат за управління торговий автомат бізнесу

Багато разів, коли заглиблюючись в оптовому бізнесі торгового автомата, як, наприклад об’ємних цукерки торгових автоматів бізнесу, автомат з продажу закусок і прохолодних напоїв, вам буде виявлено продавцем валового потенційного доходу нового підприємства. Він пояснить, простоти управління тим не менш, ви не будете представлені ситуацію на протилежній стороні монети, витрати. Ми відображатиме витрати типового торгового автомата напою, цукерки машини, або підприємства закуски машини нижче, з додатковим акцентом на цінник інтелектуального зростання. Як тільки ви мають великий досвід, щоб почати процвітаючою і процвітаючою автомати з продажу закусок підприємства, звернути найпильнішу увагу на наш короткий звіт!

Витрати на придбання і витрат машина ремонт

Запуск і цукерки або закуски або соди торгові витрати машини догляд включає первісну вартість цукерок торгові автомати, ціна ремонту, а також при переході вартість перестановки машини, які виходять за рамки фіксації, а також заміну вкрадених машин. Зазвичай машини закуски, соди або цукерки торгових не найдорожчий вид, але ви можете помістити багато недорогих цукерок торгові автомати, щоб дати значний дохід.

Застосунок-служба організації бізнесу

Ви хочете, щоб рахунок вашому компі, будь-яку продажу матеріалів, витрати на телефонну лінію, що ви використовуєте для вашого цукерки торгових намірів машин бізнесу. Крім того, вам потрібно буде займати деякий простір бізнес-офіс, щоб стежити за ваш бізнес і ви звідти понести деякі витрати офісних приміщень.

Стягувати плату за постійну підтримку торгових автоматів

Ваші цукерки або закуски торгові автомати, швидше за все, бути розміщені навколо міста. Водіння витрати та обслуговування авто не буде незначним при запуску торгового маршруту, як бізнесу, тобто, на регулярній основі.

Компанія федеральних і державних податків

Як і будь-який інший бізнес, ви будете платити податки на бізнес-мережі і ви будете платити податки на заробітну плату, коли ви платите собі або іншим заробітної плати. Умовне місце запуску бізнесу в, ви, можливо, доведеться Ante Up дохід залежить міста і повіту також податки.

Вартість розширення

І тут слід коштовність. Якщо ви серйозно ставитеся до вашої зростаючої цукерки торгових автоматів або закуска або бізнес соди торгівлі, ви хочете, щоб максимізувати потенціал зростання. Що це означає? По-перше, ви будете стежити за рентабельність кожного окремого торгового автомата закуски, і кожен окремий тип цукерки поставлений вами в машину! І коли розумієш, що деякі машини цукерку або певну марку цукерок не виробляє, вам буде знайти машину десь в іншому місці і розпоряджатися цукерки, які не продають. Чим швидше ви хочете рости, тим швидше ви хочете, щоб “не в змозі вперед”, як це, і тим вище ваш платних збільшення буде.