огляд Intelius генеральний директор Невін Джайн

Intelius Інкорпорейтед головний виконавчий директор і президент Індії народився IT-підприємець Навин Джайн. Раніше він функціонував як головний виконавчий директор і со-засновника InfoSpace Інк Перед InfoSpace, він працював старшим виконавчим і менеджер групи в корпорації Microsoft Білла Гейтса.

Піднятий і народився в штаті Уттар-Прадеш, Індія, він вирішив зайнятися стопах батька і вчився на інженера в Індійському технологічному інституті в Roorkee. Відразу після закінчення, він пішов далі, щоб отримати ступінь магістра в Інституті Ксавьера трудових відносин в Джамшедпурі. Після навчання він мігрував у Сполучені Штати через програми обміну бізнесу.

Перший венчурний бізнес Невін Джайн миритися було InfoSpace Inc, яка була створена в 1996 році. Через нього, інтернет-компанія змогла завоювати популярність серед інвесторів, як Пол Аллен і Бев Гесса на Уолл-стріт. Компанія здійснює свою діяльність в якості постачальника онлайн-контенту: прогноз погоди, котирування акцій, жовті і білі сторінки і карти.

Кілька років після того як він працював на InfoSpace, він вийшов з компанії і створив ще один бізнес підприємство під назвою Intellius Incorporated. Шестирічний бізнесу в Інтернеті пропонує послуги на харчування від інформації, зібраної з широкого асортименту онлайн і офлайн державних архівів, які включають в себе урядові установи, телефонні довідники, і суди. При використанні записів, фірма може виробляти фонову повідомляє, що спина панорамний огляд фізичних осіб: контактна інформація, у цивільних справах, володіння власністю і кримінальної історії, якщо такі є.

Крім того, що видатний підприємець, Невін Джейн є також активним прихильником його спільноти в Bellevue. Кожен рік, він вносить свій внесок у різні організації, такі як United Way, Treehouse, Overlake служба ліги, Університету Вашингтона і Лінії Надії дивіться. CRY (прав дитини і Ви) Індія також є однією з груп він підтримує.

Ану Джейн, його дружина, теж бере участь у бізнесі чоловіка і благодійних підприємств. По суті, вона є главою зі зв’язків з громадськістю Intelius “програм. Під керівництвом Джайни, компанія досягла рекордних внесків у 2008 році.