оптова кубічного цирконію ювелірні вироби керівництва

Сьогодні є прекрасна можливість в оптовій кубічного цирконію ювелірні вироби від поточної тенденції ринку; споживачі звертаються більше до цього синтетичний дорогоцінний камінь, тому що якість покращився. Вона завжди була добре відома в якості заміни алмаз, завдяки своїй високій твердості і великої пожежі, в даний час вона проголошена в якості чудовою перлиною в своєму власному праві.

Цирконій красивий дорогоцінний камінь, який синтетичних міцний, недорогий, а тепер навіть входить в багато модні кольори, що робить його ще більш привабливим. Багато покупців кубічного цирконію ювелірні вироби були вимкнені на ринку алмазів, оскільки все більше відкритих алмазних рудників, ціни на діаманти продовжують знижуватися, що робить його менш привабливим інвестиції сьогодні, ніж у минулому.

Саме тому, що кубічного цирконію ювелірні вироби заслужив репутацію самого реалістичного симулятора алмазу і недорогий у виробництві вона стала метою багатьох виробників, охочих зробити швидкий прибуток. Створення оптових кубічного цирконію ювелірні вироби з каменями або неякісні дешеві металевої налаштування поразок весь сенс того, чому споживачі купують кубічного цирконію ювелірні вироби, в першу чергу, тому що вони хочуть, щоб зовнішній вигляд справжніх діамантів. Хороша якість ювелірних виробів з діамантами ніколи не буде встановлений у 9 карат або навіть 14-каратного золота.

Справжнє ювелірних виробів з діамантами майже завжди встановлені в 18-каратного золота, іноді платина. Коли ви купуєте оптові кубічного цирконію ювелірні вироби, які можуть виглядати реалістично, як ювелірні вироби з діамантами, подивіться на реальні гори алмазів, які встановлюють камені належним чином. Коли кубічного цирконію ювелірні вироби встановлена ​​таким чином, неозброєним оком, їх неможливо відрізнити від діамантів. Важливо, щоб ваші клієнти на увазі, коли ви робите свій вибір оптових кубічного цирконію.

Коли ви ходите по магазинах для оптових кубічного цирконію ювелірні вироби переконайтеся, що ви перевірити якість у своїх основних рисах. Його твердість: він займає 8,5 за шкалою Мооса твердість і білі смуги. Починаючи з вагою, 6,5 кубічного цирконію дорівнює за розміром в один карат алмазів і насправді важить близько 1,75 карата, близько 75% важче, ніж алмаз. З точки зору яскравості, кубічного цирконію трохи менше, ніж блиск алмазу і більше вогню або блимає в кольорі. А чистота, кубічного цирконію бездоганна, тоді як алмаз зазвичай містить домішок і включень, але кубічного цирконію є більш м’яким і крихким, ніж алмаз. Заломлення цирконій в індекс 2,176, у порівнянні з 2,417 алмази.

Майте на увазі, що багато людей купують кубічного цирконію ювелірні вироби для власної краси і привабливості, не шукає заміну алмазів взагалі. Ця реальність створює ще більш сильну мотивацію для пошуку з якості оптової кубічного цирконію ювелірні вироби. Витративши час і зусилля, щоб перевірити якість дорогоцінних каменів і переконайтеся, що метали, використовувані в налаштуваннях сумісні, ваш прибуток буде зростати, ваші клієнти будуть задоволені своїми покупками і у них буде стимул повернутися до вас протягом наступного раз, коли вони готові купити кубічного цирконію ювелірні вироби.