оптові каталог Великобританії – знайти безкоштовні програми човника

Щоб зрозуміти, наскільки важлива хороша оптова каталог Великобританії, розглянемо, що відбувається, коли посередники намагаються знайти оптовиків по звичайних каналах. Теоретично, дропшіппінг не вимагає гроші за винятком накладних, такі як інтернет, електрика, телефон, і т.д. Але, недосвідчені реселлера часто впадає в прямі постачальники, які стягують неабияку плату в обмін на дозвіл його або її, щоб приєднатися до програми човника. Вони обіцяють Місяць, але чи є це достатньою підставою для вас, щоб заплатити великий внесок для участі в програмі?

По-перше, оптовики отримують вигоду через дропшіппінг як реселлери. Реселера робить важку роботу просування товарів і пошук клієнтів. У свою чергу, Великобританія оптовиків і постачальників вантажимо продукти до тих клієнтів, не даючи від того, хто фактично є постачальником. Реселера тримає різниця між оптовою та роздрібною вартістю. Це механізм, який добре працює для реселерів і будь оптовому торговцю Великобританії. Таким чином, немає ніякої логічної причини для будь-якого постачальника попросити приєднання або членський внесок.

Як правило, витрати ви повинні вести переговори з постачальниками включати в себе доставку і оптові ціни. Деякі оптовики Великобританії також може стягувати плату за обробку платежу за замовлення. Це, знову ж таки, не потрібно. Ви зробили більше, ніж достатньо, щоб привести їх нових клієнтів.

Основна причина постачальник просить необгрунтованих зборів є те, що вони знають реселлера нікуди більше йти. Більшість реселерів важко знайти надійних постачальників. Коли вони знаходять Великобританії дистриб’юторів, які хочуть працювати з ними, вони погоджуються на будь-які умови тих пір, поки постачальник погоджується працювати на основі човника. Це може бути шкідливо для бізнесу.

Ще одна причина, вас просять за плату в тому, що ви маєте справу з агентом, а не постачальника. Агент об’єднує постачальників і продавців в обмін на комісію. Як правило, комісійні ставки високі, і постачальник платить він за рахунок збільшення ціни, за якою був проданий цей продукт для Вас. Це зменшує прибуток посередника.

Реселлер часто не знає, що є спосіб знайти безліч постачальників для конкретної категорії продуктів. Ви не повинні покладатися на випадкові пошуку в Інтернеті, щоб знайти постачальника. Оптові каталог Великобританії є кращим ресурсом. У ньому перераховані імена впорядковано трейдерів. Відвідувач йде за списком, дивиться на трейдеру деталі, і зв’язується з ними. Трейдерів, перераховані в ньому борються за бізнес як посередник. Тому вони вважають за краще працювати з реселлером, який був би активом для їх бізнесу та залучення більшої кількості клієнтів. Це означає, що більшість з цих трейдерів не проситимемо членський внесок, коли ви запитуєте, які будуть включені в їх дропшіппінг програм.

Оптові каталог Великобританії дає реселерам багато варіантів. Якщо якийсь оптовик їде жорстко торгуватися, ви завжди можете подивитися на наступний оптовик. Більшість каталогів мають право вільно вступати. За додаткові послуги, ви можете, як стати платним членом.