оренду власного статуту впливає на ваш бізнес

Хоча судова, символом якого із зав’язаними очима жінка, що тримає баланс, має бути неупередженим – ми всі знаємо краще. Хоча більшість федеральні судді призначаються довічно, щоб зняти політичний тиск на них, суддя державного суду, як правило, щоб балотуватися на виборах і отримати собі обрав, як і будь-який інший політик. Таким чином, в adddition капризам різних оренду власні закони держави, RTO правова ситуація ускладнюється тим, що ці закони, винесено суддями схильні політичному тиску. І, запис є те, що протягом багатьох років багато оренду власні питання обійшлися несправедливо і непослідовно суддями в усіх державних судів, від невеликих претензій до банкрутства в апеляційних судах. Державний верховні суди, зокрема, були вельми суворі для бізнесу RTO. Питання про продаж оренди в порівнянні з до цих пір розглядається в п’яти державних верховних судів, з двох поразок і три перемоги для промисловості. Асоціація організацій Прогресивної Прокат відіграє важливу роль у моніторингу всіх державних законодавства, яке впливає на промисловість RTO. По всій країні середньому двадцять п’ять рахунків кожен рік, який може впливати на RTO і більшість з них є згубними. APRO зберігає пильність у боротьбі для забезпечення правових Evironment RTO, в якому може процвітати.

Крім того, відмінності між окремими державами законодавства та судової відгуки, з 1993 року було 7 федеральних оренду власні статути яких може паралізувати національну оренду власного промисловості. Ці закони б упередити існуючого стану RTO закони, які захищають права оренду власних дилерів вести свій бізнес. Протягом останніх двох сесій Конгресу, США сенатор Чарльз Шумер (від штату Нью-Йорк), один з найвпливовіших членів Конгресу, представив законопроекти до сенату який у разі його прийняття знищить оренду власного бізнесу. На щастя, APRO уряду відносин та низові організації врятували промисловості RTO щоразу на нього напали.

APRO постійно захищає права промисловості МРК для ведення бізнесу. За останні сімнадцять років, APRO дилерів з усієї країни зустрілися щорічно у Вашингтоні з сенаторів і представників, заохочувати і захищати оренду власного промисловості. Оренда у власних дилерів, постачальників і співробітників об’єднатися, щоб пояснити оренду власного оповідання безпосередньо членам Конгресу, а також їх співробітників. За підтримки APRO автора, член палати представників Вільям Л. Клея отримала велику кількість оренду власного рахунку співавторів за його RTO законопроект знаходиться на розгляді в Палаті представників. Це Споживчі Прокат Закону договір купівлі-продажу 2009 року (HR 1744) є нормативним законопроект, який визначає оренду власних угод, в оренду. Цей акт вимагає повного розкриття споживчих цін, розкриття реклами, і відновлення прав. Це хороший і справедливий рахунок, баланс між захистом споживачів, з одного боку, і дозволяє малому бізнесу, щоб залишатися конкурентоспроможними на іншому. Але це ще належить зробити. Подальша дія конгресу регулювати фінансові установи могли б справити негативний вплив на оренду власну промисловість. Тому APRO життєво зацікавлені в наданні допомоги, щоб виправити непорозуміння, законодавці могли б мати про бізнес RTO.