оточити себе високоефективних людей.

Велика нагадування, що кожен повинен мати на увазі, якщо вони сподіваються домогтися успіху з їх бізнесу в Інтернеті.!

• Оточіть себе високоефективних людей. Люди навколо вас мають величезний вплив на ваш бізнес. Якщо вони підтримують, відданих своїй справі людей, які готові допомогти вам працювати в напрямку ваших бізнес-цілей ви будете значно більше шансів на успіх. Пам’ятайте, що будь-який, хто не допомагає вашому успіху заважає його. Так відрізати контакт з тими людьми, на ранній стадії, щоб уникнути відволікання вони приносять.

• Не намагайтеся робити все це самостійно. Хоча ви можете бути на жорсткий бюджет, ви повинні бути реалістами про те, де ваші сильні сторони. Ви великий розробник програмного забезпечення, але не може написати рекламний лист? Ви експерт з графіком, але не знаю, як їх використовувати, щоб створити веб-сторінку? Будьте чесні про те, що ви добре, і нехай хтось інший подбає про решту. Хоча це може коштувати вам трохи грошей, зрештою, це заощадить вам багато часу. І коли справа доходить до бізнесу в Інтернеті, тим швидше ви можете добитися своєї мети, тим краще. Зрештою, половина готового проекту не заробляє вам нічого!

• Не намагайтеся бути всім для всіх людей. Коли справа доходить до визначення вашого цільового ринку, більш конкретним ви будете, тим краще. Одна з найбільших помилок, намагається догодити всім. Зрештою, це нездійсненне завдання – і все, що в кінцевому підсумку робить насправді не приємно нікому. Так що вибирайте дуже цільову аудиторію і працювати на наданні їм саме те, що вони хочуть. Ви завжди можете розширитися пізніше для інших клієнтів зі схожими інтересами.

• – прагне до прогресу не досконалість. Це людська природа, хочуть, щоб все було ідеально Перш ніж ввести їх у світ. Думка про створення сайту, не так добре, як це може бути робить більшість з нас відчувають, що ми не справляються. Але насправді, Ваші клієнти ніколи не помітять. Вони не знають, що ваша кінцева зір, тому вони не знають те, що не було зроблено. Замість того, щоб захоплено деталі, прагнути до прогресу над вдосконаленням. Зберегти свій бізнес і рухатися вперед, як ви йдете ви дізнаєтеся, змінюватися і рости.

• Не бійтеся переповненій ніші. Де є багато конкурентів, є багато грошей! Так що не автоматично припускаю, що ви не повинні вступати нішу тільки тому, що він переповнений. Натомість шукайте області, де ви можете поліпшити те, що роблять ваші конкуренти. Вони undeserve розділі ринку? Це відмінна можливість для вас. Пам’ятайте, їх слабкості можуть бути ваші сильні сторони. Багато великі підприємства були побудовані на цій стратегії!

• Реєстрація натхненник групи. Якщо ви не знайомі з концепцією натхненник групи, зараз саме час, щоб дізнатися. Цей термін був спочатку придуманий Наполеон Хілл на початку 1900-их. Він вивчав групу чоловіків, які включали Ендрю Карнегі, Генрі Форд і Томас Едісон. Вони будуть зустрічатися і обговорювати свій бізнес і як вони можуть покращити їх. Цей маленький «мозкового центру» став основою для багатьох з цих людей успіхи зрозумів протягом всієї кар’єри. Знайшовши однодумців і створити свою власну групу натхненника, ви теж можете скористатися мають дека для ваших ідей. Ви можете бути здивовані тим, скільки така група може допомогти вам побудувати свій бізнес!
~